2733
2734
عنوان

چجوري شوهرمو سورپرايز كنم با خبر بارداري ... پيشنهاد بديد لطفا🙏🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 1207 بازدید | 48 پست
عزيزم مطمئنم خدا تو بهترين زمان ممكن قسمتت ميكنه  منم از ته قلبم دعا كردم براتون

مرسی عزیززممم خدا نینی تو حفظ کنه🥰💋

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم وقتی میخاستم به شوهرم بگم اومدم اینجا تاپیک زدم چیکاز کنم، دوستان همین چیزا رو گفتم. از صبحشم انقدر خوشحال شدم، ولی نمیدونم چی شد عصر که شوهرم اومد تا خواستم بهش بگم اشکم در اومد، شوهرمم از ترس هی میگفت تو روخدا بگو چی شده برای کسی اتفاقی افتاده😂

منم با گریه رفتم تو بغلش گفتم داری بابا میشی، یهو شوکه شد اونم اشکش دراومد بعد همش میگفت خداروشکر، دیگه همدیگرو بوسیدیم. یه شام خوب هم درست کرده بودیم که بعد خوردیم😊🤪

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
2740
😂😂

بخدا😒

من جات بودم جواب آزمایشو کادو میکردم دور عدد بتا یه قلب قرمز میکشیدم که جلب توجه کنه. بعد کیک میپختم میگفتم ۵تا فرصت داری بگی مناسبتش چیه. اونم هی فکر میکرد و نمیتونست بگه آخر کادو رو میدادم باز کنه بفهمه😁😁😁😁

درخواست دوستی قبول نمیکنم 
بخدا😒 من جات بودم جواب آزمایشو کادو میکردم دور عدد بتا یه قلب قرمز میکشیدم که جلب توجه کنه. بعد کی ...

زود ميفهمه آخه😭😭

هر روز مي پرسه پ شدي؟ چون منتظره فكر كنم بفهمه زود

دوستاي خوبم پيشنهاداتتون عالي بود ممنون از همگي❤️

يه تركيب خوبي ازشون رو انجام ميدم امشب

جواب آزمايش هم الان گرفتم مثبت بود

خدا اين لحظه رو قسمت همه ي منتظرا بكنه🙏🙏🙏

2706