2733
2739
عنوان

تاپیک های من خارداره کسی نمیادجواب بده

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بشین تو لگن اب نمک 

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔

عزیزم عر عفونتی درمانش فرق داره.نسخه کلی براش نمیشه داد

علوم پزشکی ام چه حرفه و چه رشته ای بماند. اگر گاهی پستهایی میزنم ک ازتون راهنمایی طب سنتی یا خونگی میخوام فقط میخوام از تجربیاتتون استفاده کنم. لطفا دوا درمون الکی نگید و روشم اصرار نکنید!!چون متاسفانه میبینم کاربرا میان کمک پزشکی ازتون میخوان شما هم هر چی بلد نیستید و هستید میگید روشم اصرار میکنید و با بقیه هم سرش جنگ دارید! تو حال خودتون باشید 
2728

خون ریزی شدید که ازعفونت نیست ازکیست

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
چون عفونت شدیددارم اون موقع که شیاف واژن دادخوب شدم ولی بازگرفتم احتمال داره ازشوهرم بگیرم چون واقعا ...

احتمال داره همیشه قبل نزدیکی هر دوتون برید حموم یا خودتونو بشورید

باور نمیکنم خدا به کسی بگوید؛ نه...... خدا فقط سه پاسخ دارد. 1.چشم 2.کمی صبر کن. 3.پیشنهاد بهتری برایت دارم...... ☺️همیشه در فشار زندگی اندوهگین نشو؛ شاید خداست که در آغوشش می فشاردت. برای تمام سختی هایی که میکشی صبر کن. صبر اوج احترام به حکمت خداست🌺🌺🌺🌹🌼🌼🌼🌼
2740

شوهرتم باید بره متخصص عفونی امکان داره ازاونم بگیری

ولی محلول سرکه اب 

جوش شیرین اب خوبه 

خون ریزیت ازعفونت نیست بنظرم

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

عفونت قارچی داری حتما 

معمولا پماد با اپلیکاتور میدن دیگه 

با یه کپسول 

اسمشو یادم نیست چون خیلی وقته عفونت نگرفتم 

پریود میشی پدت  رو زود به زود عوض کن 

داخل سرکه هم میتونی بشینی    

مرسی عزیزم گفتم عفونت شدیددارم رفتم دکترشیاف دادیه مدت خوب شدم دوباره گرفتم موقع پریودی به قدرخون ری ...

سلام عزیزم من نمیدونم تازگی ها جریان داروها چیه که تاثیری رو درمان بیماری ها نداره یا حداقل برای منو اطرافیانم اینطوری بوده به نظر من در کنار داروهاتون درمان سنتی هم داشته باش مثلا من شنیدم پیاز رو کباب کنید بعد برش بزنید روی نوار بذارید چند ساعت یا زرده تخم مرغ محلی رو با زردچوبه رو ی نوار بمالید و چند ساعت استفاده کنید سعی کنید لباس زیر تو خونه استفاده نکنید و لباس تنگ و غیر نخی نپوشید ان شالله زود خوب بشید عزیزم

2706