2737
2734
عنوان

خدابگم چیکارتون نکنه باتاپیکهاتون😭😭😭قلبم کنده

| مشاهده متن کامل بحث + 1313 بازدید | 119 پست
ذکر یا علی بگو منم شوهرم گاهی شبکاره منم تو تاپیکهای ترسناک رفته بودم قشنگ وهم داشتم امام علی رو صدا ...

وای اسم نیار بگو چیززررر😭😭😭😭

یک زن ازعشق توجان داد ولی خاک نشد... تلخی حادثه ازذهن خدا پاک نشد..!درغم مردن او آینه ے مات اتاق .. عمنشین رژ وسنجاق سرو لاک نشد..  روحیاتش که به هم ریخت شبی زدبه سرش.. بی صدابود جنونش وخطرناک نشد... گرچه میخواست همه خاطره  هاراببرد سهم اوبیشتر از ظرفیت ساک نشد...ازسر سادگیش بود به تو روی آورد باورت داشت ویک ثانیه شکاک نشد. آنقدر مرد برایت که تورا مــــــرد کند چشم توهرگز ازاین مرثیه نمناک نشد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره وای نپرسیداینحا من سکته میکنم😭

ببین خواهری پدربزرگ پدرم میرفت تو یه جایی میخوابید اسمش جهنم دره بود پراز حیوانات درنده با همون چیزایی که میترسی شبا آیت الکرسی میخوند  میخوابید تا به امروزم کسی موفق نشده بره تو اون دره ببین آیت الکرسی چقدر مفیده بخون بخواب 

بخصوص سوره ناس تورو از این وسوسه ها نجات میده 

وای اسم نیار بگو چیززررر😭😭😭😭

ببخشید عزیزم الان بگو ذکر یا علی بگو آیت الکرسی هم بخون بعدم برو بشین واسه خودت فیلم بزار یه چیزی هم بخور سرگرم شی از همین تاپیک هم بیا بیرون

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2728
عزیزم خواهرم شوهرش فوت شده . حقوقی از شوهرش بهش رسیده .آیا با ازدواج مجدد قطع میشه ؟ 

نه عزیزم‌ قانونی جدیدا وضع شده یعنی دو سه سال اومده که با ازدواج‌مجدد زن حقوق مستمری شوهر متوفی قطع نمیشه همچنان بهش پرداخت میشه

خدایا ممنون که‌ منو لایق خوشبختی دانستی

برو بخواب فقط سوره ناس بخون وسوسه ات از بین میره به روزی که قراره نی نی تو بغل کنی فک کن به روزای خوب برو سیسمونی بچه ببین تو این تایپک برو و گرنه وسوسه هات از بین نمیره اینا وسوسه هست فقط سوره ناس و آیت الکرسی 

2740
اره واقعا سال ۹۳ یکم قانون یه نفع زنا تغییر کرد یکم بهشون حال دادن😂

خب اینجوری بهتره 

زنای بیوه راحت تر ازدواج میکنن و بچه میارن به جای اینکه برن صیغه بشن 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
خب اینجوری بهتره  زنای بیوه راحت تر ازدواج میکنن و بچه میارن به جای اینکه برن صیغه بشن

اره عزیزم یک دلیلش همین بود به قول شما صیغه شدن یا رابطه نامتعارف زیاد شده بود

خدایا ممنون که‌ منو لایق خوشبختی دانستی