2737
2734
عنوان

دعا کنید نوزادم کرونا نداشته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 578 بازدید | 59 پست

دوستان از اسهال بچه ها نترسید.اگر هر چه باشه دفع میکنن.و حالشون بهتر میشه.ولی با ۴۰ ۳۰ تماس بگیرید شرایط رو بگید.راهنمایی می کنن.

آبی آسمان ۱۳۹۴ رمزمو فراموش کرده بودم       😊            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه منم چهار ماهش چند روزه دقیق این علایمو داره وااای یعنی کروناست توروخدااا جواب منو بدین

نمیدونم. شاید علائم دندون باشه 😔😔

ان شاءالله چیزی نیست

چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...
پسر منم چهارسالشه یه ذره تب داره دو روزه اسهال شدید خدایی نکرده کرونا که نیست چرا اینطوری شده

شاید ویروسه. چقدر همه میگن 🤔🤔😔😔

2742
عزیزم انشالله که هیچچچی نیست و یه اسهال ساده هست خدا همه مریضا رو شفا بده از ته دلم برلش دعا میکن ...

ممنونم. ان شاءالله 💐😔

2740
نمیدونم. شاید علائم دندون باشه 😔😔 ان شاءالله چیزی نیست

خودتعلایم نداری؟؟؟تب گلو درد ؟؟؟با کسی رفت و امد. کردی این مدت ؟؟؟

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
۸ ماهشه

من بچم وقتی بخواد دندون دربیاره هم بی اشتها میشه هم حالت اسهالی ...ببخشید که اینطورمیگم

همین چندروز پیش همین دوتا علایم و داشت ولی دیدم پاش کمی سوخته گفتم برای دندون وبعداز سه چهار روز اسهالش برطرف شد و اشتهاش بازشد 

مگه همچین چیزی میشه؟؟؟؟نوزاد ها ایمنی دارن  بعد هزلرتاااا مشگل هست که باعث اسهال نوزاد میشع&nb ...

ان شاءالله که نیست ولی چندین بار اخبار فوت نوزادان کرونایی رو اعلام کرده آخریش ۷ روزه بود😔😔

دوستان از اسهال بچه ها نترسید.اگر هر چه باشه دفع میکنن.و حالشون بهتر میشه.ولی با ۴۰ ۳۰ تماس بگیرید ش ...

آره چرا به فکرم نرسید. اصلا هنگم... ممنون که گفتی 😔💐

شبانه روزیه؟

2706