2737
2739
ددسته عزیزم خیلی حرفا بود من دیگ توی متنم خلاصه کردم و ی چیز کلیو گفتم❤ببخشید اگ کم و کسری بود

ن عزیزم حرفات کاملا درستع همه چیزو نمیشه نوشت بعضی چیزا را باید ب عنوان ی انسان بدونیم هممون و اینکه با هم دشمن نباشیم انقدر 😘

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ن عزیزم حرفات کاملا درستع همه چیزو نمیشه نوشت بعضی چیزا را باید ب عنوان ی انسان بدونیم هممون و اینکه ...

و یادبگیریم از هم حمایت کنیم 😉😉😉😉❤❤❤😍😍😍

حرفی برای گفتن توی امضام ندارم اما آرزو میکنم الان که داری اینو میخونی دلت آروم باشه و لبخندم رو لبات دوست من♡
2731
و یادبگیریم از هم حمایت کنیم 😉😉😉😉❤❤❤😍😍😍

بله 😍😍❤👌👍

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2738
عزیزم.سفر کردن کی بود مانند زندگی کردن در یک قوم.

عزیزم ایتکه گفتم سفر کردم و خوب و بد دیدم همه جا

منظورم این بود ک با وجود اینکه بدی دیدم اما جمع نسبتم ک اره همه مردم اون استان اینطور هستند

و کسی هم ک وارد یک خانواده ای میشه و اذیت میشه درواقع از طرف همون خامواده اذیت شده ن اون قوم 

ممکنه خانواده ی دیگری از همون قوم باشند اما بسیاااار خوب باشند 

پس همه جا و خوب بد هست

و جقد خوبه ک اصلاح کردن رو از خودمون و خانوادمون شروه کنیم❤

حرفی برای گفتن توی امضام ندارم اما آرزو میکنم الان که داری اینو میخونی دلت آروم باشه و لبخندم رو لبات دوست من♡
ننننن  شاعر جونم😂🤚🏻 خیلیداینجا دوستای خوبی دارم😍☹😍☹ازجمله تو😍

جیگرت،🥰🥰منم خیلی وابسته اینجا شدم .همین امشب با نامزدم بحثمون شد سر همین قهر کرد رفت وسایلاشم جم کرد برد هرچی خونه ما بود ،🥺

حالا جدا ازین حرفا چرا هیشکی هیچجا منو تگ نمیکنه؟؟!! خنج_زدن_به_صورت😭#  

عزیزم ببخشید من شمارو نمیشناختم از این بعد تگت میکنم گلم

عسلی دیگه  عسل شیرین خوشقلب🌺💋🌹

مرسییی اوپرااا جاان😍😍😍شما تاج سرید😍❤

2706