2733
2734

ريپ نشدي عزيزم

سلام عزيزم بله امروز تولدم بود

ممنونم خووشگلم😍❤️❤️❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@دخترلاکچری20     @nazaniiiin     @آلباalba     @mylovesam ...

باشه عزيزم

@ملودی_94    

@پرنسا۷۱    

@varparide25    

@ترمه_24    

@ملانیی    

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
ريپ نشدي عزيزم سلام عزيزم بله امروز تولدم بود ممنونم خووشگلم😍❤️❤️❤️

اشکال نداره😍😍😍وای جقد خوشحالم ک خوب موقعی فهنیدم البته الان اخر شبه ولی خب بازم دیقه نود رسیدم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

حرفی برای گفتن توی امضام ندارم اما آرزو میکنم الان که داری اینو میخونی دلت آروم باشه و لبخندم رو لبات دوست من♡
2731
باشه عزيزم @ملودی_94     @پرنسا۷۱     @varparide25     @ترم ...

ی دنیااااااا مممنونتم😍😍😍😍

حرفی برای گفتن توی امضام ندارم اما آرزو میکنم الان که داری اینو میخونی دلت آروم باشه و لبخندم رو لبات دوست من♡
[QUOTE=149363989]هیچی هستم😁😁😁😁دیدم بدجور معتاد نی نی سایت شدم ب یکی از نی نی یارا گفتم ک منو از ...

😅😅😅😅😅😅

اوا چرا ريپ نميشي اصلا!😣

همينكه به يادم بودي براي من يه دنيااس عزيزم❤️

2738
اوا چرا ريپ نميشي اصلا!😣 همينكه به يادم بودي براي من يه دنيااس عزيزم❤️

نمیدونمممم☹☹☹☹

فدای تووو❤

نری  ها ،⁦☹️⁩⁦☹️⁩

ننننن  شاعر جونم😂🤚🏻

خیلیداینجا دوستای خوبی دارم😍☹😍☹ازجمله تو😍

مادرشوهر فقط مادرشوهر مامانم  اونقدر خوبه مامانبزرگم با عروساش که حد نداره😍

عزیزممم ایشالله ک صد وبیست سال سایشون بالا سرتون باشه😍😍😍😍

کاش این حرفم نزنن ک ب خانواده شوهر میگن قوم ظالمین چون ناراحت میشم ی برادر دارم 

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
کاش این حرفم نزن ک ب خانواده شوهر میگن  ظالمین چون ناراحت میشم ی برادر دارم

ددسته عزیزم خیلی حرفا بود من دیگ توی متنم خلاصه کردم و ی چیز کلیو گفتم❤ببخشید اگ کم و کسری بود

2706