2737
2734
عنوان

بچه بیارم یانه

| مشاهده متن کامل بحث + 436 بازدید | 42 پست
با همسرت رابطه ت چطوره؟  بنظرم سعی کن همینطوری زندگیتونو گرم کنی با ذهن آروم بچه بیاری

یه وقتایی خوب یه وقتایی بد سعی میکنم دنبال بحث نباشم دیگه حوصله و اعصابش ندارم کاری بهم نداریم ولی اون با خانوادم مشکل داره کمی البته با خانواده خودش هم همینطور این رفتاراش ازارم میده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کمرم گرفت😆😆😆😆ولی قشنگ بود👍👍👍

خواهش میکنم واقعیته 

جز عذاب و زحمت هیچ دلخوشی و لذتی نیست 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
۳۰ سالمه ۹ سال ازدواج کردم 

من تو سن کم ازدواج کردم اوایل زندگی بچه دار شدم تو زندگیم یک عالمه مشکلات داشتم تصمیم گرفتم دیگه بچه نیارم چون از زندگیم راضی نبودم خیلی مصمم بودم میگفتم یه کی دیگه رو بدبخت نکنم ، بعد از یه مدت مشکلات یکی یکی حل شد تا جایی که بی مشکلی و خشکی و خلا هر سه مون و اذیت میکرد ،پسرم لوس شد اندازه ۱۰ تا بچه اذیت میکرد و هزینه برام داشت ، تو مدرسه هم خیلی اذیت میکرد بچه نرمالی نبود با اینکه خیلی براش هزینه و وقت گذاشتم ، شوهرمم کم کم شروع کرد به خانه نشینی چون میدید پول برای یه بچه و آینده اش داره خودمم خیلی دلسرد شدم از درس خوندن کلاس مختلف رفتن مسافرت... زندگی ام شد مقل کویر خشک و سرد و بی روح تا تصمیم گرفتم بعد ۱۵ سال یه بچه بیارم ، با اومدن بچه دوم نشاط گرفتیم زندگیم به جریان افتاد ، البته مشکلات هم بود و لذت بخش بود ، پسرم یک دفعه ای تغییر کرد شوهرم صبرش بیشتر شد ، بچه که میاد رزقش میاد رزق فقط پول نیست ، محبت ، صبر ، نشاط ، تلاش ، نیروی بیشتر ، الان تنها آرزویم اینه که خدا یکی دیگه بهم بده از خلا و خشکی میترسم چون چشیدم و لمس کردم

2728
چرا چطور خیلی تنهاس من هم حوصله بازی و ندارم  

مگه بچه اسباب بازیه!

من خودم تک فرزند بودم تو این ۳۰سال مشکلی نداشتم

همیشه بچه نمیمونن اینده میخان، خودمون فعلا اینده ای نداریم

به ارزوی چندین سالم رسیدم❤️ ۹۹/۹/۹
2738