2733
2734

یه کرونایی پیدا کن ازش کرونا بگیر😐

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😑نمیدونم چه عجله ای دارین اخه

مگه چقد میخواین عمر کنین که حالا اونم کم میکنین؟؟

اون دنیا براتون ن.ریدن صبر کنین به وقتش میمیرین😑

میشه یدونه صلوات بفرستین واسه خوشبختیم؟⁦♥️⁩

خوب چای رو گرم بخور همش داغ داغ بخور سرطان معده میگیری میمیری😐

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
2728

اگه نخوای سرطان بگیری و کافیه یه انرژی منفی بدی به خودت یهو فرداش میگیری ...

ولی اگه بخوای سرطان بگیری .واکسن سرطانم تزریق کنی نمیگیری ...

کمکی بیش از این از دستم بر نیومد اسی

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
جان من بگو منم نیاز دارم

ن جان تو راه نداره😐

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
بگوووووو

نه😑

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2738

وای نگو اینجوری

خدا یه کاری میکنه که قدر لحظه به لحظه سلامتی و زندگیت رو بدونی

یکی از عزیزان من سرطان داره

فقط کسیای که از نزدیک این افراد رو دیدن میدونن چطور برای زندگی میجنگن و چقدر سلامتی میتونه به آدم امید به زندگی بده

🌈🖤⛵
سادست.برو نرده های مترو رو لیس بزن یا بدون ماسک برو داروخونه یا بیمارستان.ی مدت ک عذاب کرونا رو بکشی ...

نه بابا عمری کرونا بگیره اینجوری 

حالا کافیه ما با دو تا ماسک رو هم از کنار همون نرده ها رد شیم 

درجا کرونا گرفتیم خخخخ

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
2706