2733
2739

دیشب رفت بیرون خرید خونه بعد اومد گف داشتم رد میشدم یه بلوز شلوار پشت ویترین دیدم برات تو مغازه پر زن بود صب کردم نیومدن بیرون دیگ نرفتم تو اومدم بعد اخر شب گف فردا شب شام بریم بیرون گفتم کرناس گف خو شام ببریم یه جایه خلوت بخوریم منم گفتم لابد برایه تولدم میگه مبخاد ببرتم بعدم تبریک بگه ولی صب رفت سرکار ظهرم اومد هیچیم نگفته اصلا منم نگفتم از صب همه دوستام تبریک گفتن این انگار ن انگار میدونه تاریخ تولدمو ها ماه پیش میگف بیستودوروز دیگ تولدته اما الان ب نظرتون یادش رفته مگه میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جیبش خالیه

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

سوپرایزت میخاد کنع🤧

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738

شوهرمنم نگفت

منم چیزی نگفتم

بعد گفت میرم ماشینو درس کنم بیام

رفت یکم بعدبرگشت

گفت‌پاشو بریم بیرون دوربزنیم گفتم باشه

بعد توراه گفت دابشوردو باز میکنی الکل بدی؟؟

باز کردم دیدم‌انگشتر گرفته😂😂

بابا خودت و درگیر نكن خیلی مهمه مگه! منم نامزدم احساس نداره زیاد ولی مثلا خیلی لارج باید بهش بگی هر چی و كه میخوای اونم بهترینش و میخره ولی خودش بلد نیست بخره كادو و سوپرایز و اینا خخ

نگفتم فدای سرت

زندگی تو سر این چیزا تلخ نکن

😣😣😣😌😌😌😌مدیریت انقلابی شهر و‌مزرعه موشکی درست میکند و دل دشمنان این مرز و بوم را میلرزاند،مدیریت لیبرال ، شهر و‌مزرعه خودرویی درست میکند‌و با افزایش قیمت خودرو ناشی از دپوی آن تن مردم خودمان را میلرزاند،مردم با شایعه گرونی فروشگاهها رو درو میکنن و به شایعه جنگ ‌می خندند..اینه فرق بین تفکر انقلابی و تفکر لیبرالی....
2706