2733
2739
عنوان

اونایی که کرونا گرفتن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 4116 بازدید | 114 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما علایمتون چی بود؟ اولش سبک بود بعد سنگین شد؟

نصفه شب لرز کردم ، فردا صبحش گلوم می سوخت و گوش درد و کم کم تک تک سرفه و صدام گرفت 

ازمایش خونم منفی بود اما گلبول سفید کمی پایین بود و igmکمی رفته بود بالا ، دکترم گفت احتمالا شروعشه 

و بدن درد و سردرد و کوفتگی شدید 

از روز سوم بویایی و چشاییم رفت 

و سرفه هام بیشتر شد که اسکن ریه دادم نشون داد ریه هام هر دوتاش ورگیر شده 

خیلی سخت بود ، عرق فراوون می ریختم مثل آب و نفسم کمی تنک بود 

ریه ات از کجا فهمیدی ک درگیره سنگینی یا درد داشت من چند روز پا درد داشتم حالا هم چند روزه قفسه سینه ...

من از روز دوم سرفه زیاد داشتم ، صدام گرفته بود و خش داشت و درد قفسه سینه و کمی تنگی نفس

2731
بچها من ۳۵ روز از تستم میگذره فقط دو روز اول بدن درد داشتم بویاییمم رفته هنوز برنگشته ولی از دیشب تن ...

والا بهتره با دکترمشورت کنید .اما بویایی از عوارضشه ممکنه طولانی مدت برنگرده 

خدایا وقتشه معجزتونشونم بدی ♥️                         خدایاشکرت که به ارزوم رسیدم ازبین رفتن کرونا سلامتی خانوادم  ارامش وخوشبختی در زندگی برطرف شدن مشکلات مالی داشتن بچه های صحیح وسلامت وصالح   
قبل از لینکه علائم داشته باشی به کسی منتقل نمیشه؟

چرا احتمال انتقال داره متاسفانه 

چون از کرود ویروس به بدن بین ۳ تا ۱۴ روز طول میکشه که علایم نشون بده 

فاصله شروع علایم بین من و همسرم کمتر از ۲۴ ساعت بود ، اول من و بعد اون 

وای پس من کرونا هست حتما😥 ازمایش خون دادن گلبول سفیدم کم شده بود یعنی بخاطر اینه؟

اصلا نگران نباش 

همسرم گرفت،ازمایش  خونش منفی شد اما تست مخاطیش مثبت شد..

دکتر برو یه سری دارو میدن مث ازیترو مایسن و اینا

بعدم من روزی چند لیوان دمنوش میدادم میخورد(ترکیب گل ختمی،اویشن،عناب،گل زووفا از هر کدون به مقدار مساوی دم کنید بخورید)

هر روز سوپ گرم و مقوی بخورید

اب میوه طبیعی هویچ و سیب بخورید 

الان خداروشکر خوبه خوبه 

فقط چند روز علائم خفیفی مث سرماخوردگی داشت 

ولی بویایی نداشت تا ۱ ماه

الان همه چی روباید کرونا درنظربگیرید  مگر خلافش ثابت شه 

پس بهتره پیگیربشیم و مایعات گرم زبادبخوربم واستراحت کنیم 

خدایا وقتشه معجزتونشونم بدی ♥️                         خدایاشکرت که به ارزوم رسیدم ازبین رفتن کرونا سلامتی خانوادم  ارامش وخوشبختی در زندگی برطرف شدن مشکلات مالی داشتن بچه های صحیح وسلامت وصالح   
فک کنم منم اولشه . از روز چندم سرفه هاتون شروع شد

حتما قرنطبنه شید جایی نرید به تازگی با کیا درارتباط بودید بگید بهشون اوناهم مواظبت کنن جایی نرن به خودشون برسن وسرسری از علائم نگذرن

اصلا نگران نباش  همسرم گرفت،ازمایش  خونش منفی صد اما تست مخاطیش مثبت شد.. دکتر برو یه سر ...

عزیزم منم تست آزمایش خونم ۳ بار بود دوبار التهابی یه بار هم انتی بادی با سی تی همشون منفی شدن بازم ممکنه کرونا باشه