2733
2734
عنوان

لطفااااااااااا بیااااااااااین کمممممممممک

| مشاهده متن کامل بحث + 464 بازدید | 37 پست
ممنونم که هستین.هنوز کسی نمیدونه .نشستم تا یه ساعت بعد جوابش بیاد .از دلهره به شماها پناه آوردم

انشاءالله هرچی،خیره براتون،پیش،بیاد،با قلب پاکت برای ابجی منم دعا کن خیلی ساله منتظره    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنونم که هستین.هنوز کسی نمیدونه .نشستم تا یه ساعت بعد جوابش بیاد .از دلهره به شماها پناه آوردم

البته من بچم سقط شد. بخاطر امپولم نیود کلا بچه هام ب دو ماه ک میرسن سقط میشن. خبرشو بهم بده ان شاالله مثبته

انشاءالله هرچی،خیره براتون،پیش،بیاد،با قلب پاکت برای ابجی منم دعا کن خیلی ساله منتظره     ...

الهی خدا دامن هر چی خانومه که دلش ارزوی بچه میخاد رو سبز کنه و یه نی نی سالم بهشون بده.خاهر تو و خاهر خودمم توشون مامان کنه😍😍😍😍

البته من بچم سقط شد. بخاطر امپولم نیود کلا بچه هام ب دو ماه ک میرسن سقط میشن. خبرشو بهم بده ان شاالل ...

خدا سهم تو رو هم گذاشته کنار.مامان میشی بزودی خبرشو میدی.سالم بدنیا میان نی نی هات 😍😍😍😍آمین

2706