2733
2734
والا ما خودمونم قرنطینع ایم بیرون نمیریم دلمان تنگع

ععع چرا ینی عصرا نمیری کنار دریا؟؟جاهای خلوت؟؟

من اگ بودم با ماسکم میرفتم

مشکل اینجاست الان ادم بیاد مسافرت نمیاونه لذت ببره دستش جایی نخوره هی بشوره شما اونجا خونه دارید دیگ😍

ولی هوای شرجیشو دوس ندارم😑

دختر عموی من نوشهره تیر میگفت خرما پزونه😂😂😂

نع از اون لحاظ نع  کلا از بارون خوشم نمیاد😂بعد اینکع فقط ی روزایی بارونو دوس دارم

چه پیچیده 🤕🤕

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ععع چرا ینی عصرا نمیری کنار دریا؟؟جاهای خلوت؟؟ من اگ بودم با ماسکم میرفتم مشکل اینجاست الان ادم بی ...

ارع راست گفتع خیلی گرم بودع خیلی 

نع رفتن ک میرم اما الان اوضاع شمال خیلی ناجورع 

دریاهارم بستن 

اینقد مسافر اومدع ک نگم برات

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
چه پیچیده 🤕🤕

😂🤙🏻

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728
😂🤙🏻

انگشتت رفت تو چشمم 😂😂😂

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
انگشتت رفت تو چشمم 😂😂😂

از قصد کردم

2740
از قصد کردم

پررو

دراز کش روی مبل ودرحال خوردن شیر برنج مثلا شیر داره ازبس تو نی نی سایتم شیرش خشک شد

چ ربطی ب نی نی سایت داره. 😂یاد مامانم افتادم میگم مامان پام درد میکنه میگه از بس ب گوشیت ور میری😑

سرم توگوشی گرمه گفتم حالا شیر زیاد داره میرم  میرم رفتم سوخت

اها معذرت میخوام اشتباهی خوندم شیرم سوخت😂😂فک کردم شیرت خشک شده😂😂جچوری این فکرو کردم😝🤨

2706