2777
2789
عنوان

تروخدا بیااااید این بی بی چکو ببنید دارم سکته میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 243 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱۰روز...وای ممنووووونم ازتون خدایاااا ممنونم آخجوووووون

بدو برو ازمایش

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
مثبته ولی برا این که مطمعن شی یکی دیگه امتحان کن یا برو آزمایش خون

خیلی خوشحالم ولی باز ته دلم میگم شاید نباشه،تو این اوضاع نمیرم آزمایشگاه ولی امشب یکی دیگه میزنم

وای چرا من بی بی چک میبینم دلم ریش ریش میشه منم پری روز زدم +شد بعد دیروز پریود شدم حال دلم داغونه

عزیزم این مدلی که میشه یعنی بدن آماده بارداریه. دختر عمه م دقیقا همینطور شد ماه بعدش باردار بود. 

خیلی خوشحالم ولی باز ته دلم میگم شاید نباشه،تو این اوضاع نمیرم آزمایشگاه ولی امشب یکی دیگه میزنم

من بعد نزدیک ب ۴ سال انتظار مثبت شد از توالت خودم رو نشسته لباس پوشیدم دویییدم ازمایشگاه😂یاد خودم افتادم فقط گریه میکردم

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
من بعد نزدیک ب ۴ سال انتظار مثبت شد از توالت خودم رو نشسته لباس پوشیدم دویییدم ازمایشگاه😂یاد خودم ا ...

ای وای  من فقط میدوییدم تو خونه نمیدونستم چیکار کنم

2801