2733
2739
شاید کارتودرما باشه هویج،کدو حلوایی،هلو ...زیاد مصرف میکنید؟

🤐نه اتفاقااا 

ولی شب خواب میدیدم آب هویج میکشیدیم بخریم😐😶الان یادم افتاد

سلام! کودکی خوبی داشتم ، اما تقریبا زود تموم شد...چشمامو که وا کردم تازه بدی هارو دیدم...اذیت شدم شکسته شدم. نوجوونیام به خودکشی هم حتی فکر می‌کردم...و ناگهان معجزه شد! تصمیم گرفتم عوض شم، کلا کوبیدم از نو‌ساختم و شد! بعد هم پشت سرهم اتفاقات خوبی برام افتاد. هرچند تو دل همین زندگی خوب به شدت از زندگی سیلی هم خوردم! از تو دل این شکستا، غم‌ها و خوشی‌ها چیزایی که یاد گرفتم رو مجانی بهت هدیه میدم. ۱_ما آدما تنهاییم، تنهایِ تنها اینو هیچ وقت فراموش نکن. ۲_آدما عوض میشن، جوری که ممکنه غافلگیرشی. و‌درنهایت تا اینجا اومدی یه صلوات هم مهمونم کن مشتی!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر جون من دیروز از حیاط مامانم یه گردو تازه چیدم و حواسم نبود رنگ میگیره دستم و تو دستم نگه داشتم و بوش میکردم چون عاشق بوی پوست سبز گردو هستم واسه همین دستم همین شکلی رنگ گرفته. شاید دست به گردو زدی حواست نبوده و خوابیدی

هر آنچه برای خود میپسندی برای دیگران نیز بپسند.
🤐نه اتفاقااا  ولی شب خواب میدیدم آب هویج میکشیدیم بخریم😐😶الان یادم افتاد

دلایل دیگه هم داره

تو نت سرچ کن کارتودرما...

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2728
همیشه اینجوری میشین؟؟ یا اولین باره؟

اولین باااره

سلام! کودکی خوبی داشتم ، اما تقریبا زود تموم شد...چشمامو که وا کردم تازه بدی هارو دیدم...اذیت شدم شکسته شدم. نوجوونیام به خودکشی هم حتی فکر می‌کردم...و ناگهان معجزه شد! تصمیم گرفتم عوض شم، کلا کوبیدم از نو‌ساختم و شد! بعد هم پشت سرهم اتفاقات خوبی برام افتاد. هرچند تو دل همین زندگی خوب به شدت از زندگی سیلی هم خوردم! از تو دل این شکستا، غم‌ها و خوشی‌ها چیزایی که یاد گرفتم رو مجانی بهت هدیه میدم. ۱_ما آدما تنهاییم، تنهایِ تنها اینو هیچ وقت فراموش نکن. ۲_آدما عوض میشن، جوری که ممکنه غافلگیرشی. و‌درنهایت تا اینجا اومدی یه صلوات هم مهمونم کن مشتی!
2740

عزیزم ممکنه یه باکتری ویروسی حشره ایی چیزی تو خونتون باشه بهتره برید دکتر زودتر

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید
 استارتر جون من دیروز از حیاط مامانم یه گردو تازه چیدم و حواسم نبود رنگ میگیره دستم و تو دستم ...

نه عزیرم اصلا

خانواده مم آخه اینجوری شده تو این هفته

قدیما مامان بزرگم لباسهایی که مدتها تو ساکش بود رو درآورد بعضیهاش رنگ حنا بود بهم میگفت جنا واسه عروساشون اینا رو میبرن😕

خوشبختی همانند یک پروانه است، اگر دنبالش کنید همیشه دور از دسترس شما خواهد بود اما زمانی که آرام بنشینید، ممکن است روی شما بنشیند!
2706