2733
2734
مادرشوهرم بهش گفتیم بیا گف من نمیایم برای خونه خودت خودت باید انتخاب کنی کلا تو زندگیم دخالتی ندارع ...

مشکل اصلی مادرت نه همسرت...ببخشید اینو میگم ولی من حس میکنم مادرت حس میکنه نمیتونی زندکی ت اداره کنی خودش اختیار زندگی ت دست گرفته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل اصلی مادرت نه همسرت...ببخشید اینو میگم ولی من حس میکنم مادرت حس میکنه نمیتونی زندکی ت اداره کنی ...

دقیقا همینه مخواد از همه چیز زندگیم سر دربیاره بیرون میریم زنگ میزنه کجایین شام مخوایم بیرون بخوریم میگه نه بیاین شام درست کردم 

حتی برای رابطمم می پرسه . یه بار باهاش دعوا کردم گفت دیگه اینکارو نمی کنه ولی اصن درست نمیشه

2728
برام دعاکنین از این شرایط درام. دیگه حوصله هیچ کسو ندارم

انشالله . من ۸ ساعت فاصله دارم با خانوادم مادرم هم سیده جای اینکه این هفته پیشش باشم امروز می ریم خونه خانواده شوهرم واقعا نمی دونم خدا ادم و داره امتحان می کنه چیه خیلی تو دلم پر ازغمه

2740
از خانوادم ک دورم . کاش هیچ وقت ازدواج نمیکردم. 

من همیشه توجمع و مهمونی قاطی بقیه میشم میگم میخندم اصلا بروم نمیارم شوهری هست اوایل هی میشسستم اون سراغمو بگیره بدتر میشد الان منم سعی میکنم ازش دور باشم

انشالله . من ۸ ساعت فاصله دارم با خانوادم مادرم هم سیده جای اینکه این هفته پیشش باشم امروز می ریم خو ...

انشالاا همه اروم بشیم. من ک دلم میخاد بمیرم فقط حالم بهم میخوره از همه چی

وای عین منی 🤣من خیلی به همسرم وابسته شده بودم همش میگفتم کنارم باشه آرامش دارم باهاش😐اونم فکر میکرد من با خانوادش مشکل دارم نمی دونست از بس دوستش دارم میخواستم همش مال خودم باشه دفعه آخر که دعوا کردیم دلم ازش سرد شد البته دارم سعی میکنم با محبت اینا بکشم سمت خودم ولی وابستگیم خیلی کم شده دیگه تا این حد برام مهم نیست پیشم باشه یا نه اون خنگ حالیش نبود از دوست داشتن بود و تازه عروسی کرده بودیم وابسته شده بودم الان شکر خدا راحتم وقتی نیست خودمو با قرآن نمیدونم گوشی سرم میکنم اذیت نمیشم 😊

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
من همیشه توجمع و مهمونی قاطی بقیه میشم میگم میخندم اصلا بروم نمیارم شوهری هست اوایل هی میشسستم اون س ...

الان اون خونه خواهرشه ن زنگ میزنه ن پیام میده منم خونه تنهام حوصلم سر رفته. دارم دق میکنم. کاش بمیرم راحت بشم

الان اون خونه خواهرشه ن زنگ میزنه ن پیام میده منم خونه تنهام حوصلم سر رفته. دارم دق میکنم. کاش بمیرم ...

بخواب فیلم ببین برو دوش بگیر خوشگل کن موهاتو سشوار کن لاک بزن کیک درست کن بشین با چای نوشجان کن

وای عین منی 🤣من خیلی به همسرم وابسته شده بودم همش میگفتم کنارم باشه آرامش دارم باهاش😐اونم فکر میکر ...

خو توقع دارم حداقل ی پیام بده یا زنگ بزنه شاید دارم میمیرم میخام خبرش کنم. خیلی پشیمونم میکنه بعضی وقتا از تصمیمم 

2706