2733
2739
عنوان

همینجورگی دارم از شوهرم زده میشم 😥

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 40 پست

همه مردا همینن. تا ببین زنش خوبه خوبن همینکه یکم حال ندار باشی محل نمیذارن 

خودت باید به فکر خودت باشی مادر بزرگم میگه زن باید به فکر خودش باشه مردی کنار زن مریض نمیمونه به خودت برس 

منم این نصیحت مادر بزرگ بهت گفتم چون به چشم دیدم وقتی مریض شدم شوهرم براش مهم نبوده اما اون ی تب ساده کرده من سوختم باهاش 

الان تصمیم گرفتم خوب بپوشم. خوب بخورم و مراقبت کنم از بدنم چون کسی دلسوزم نیست 

ببخشید زبونی رو همه بلدن. منم میتونم صدبار بگم و کاری نکنم. برا چه چیزا میگی خوشبحالت☹️

برا من خو شبحالت داره  چون وقتی شوهرم کتکم میزنه میگه حقته نمیگه ببخشید  حالا دیدی واسه من خوشبحالت داره ببین چقدر من بدبختم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا من خو شبحالت داره  چون وقتی شوهرم کتکم میزنه میگه حقته نمیگه ببخشید  حالا دیدی واسه من ...

خدا بهت کمک کنه عزیزم.☹️شرایط هرکسی نسبت بخودش سنجیده میشه. خوشبحالت نداره. برا هیچ کس. 

برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی؟ 🥰🥰🥰🥰ما سه نفر بودیم ازین کاربری استفاده میکردیم. نی نی سایت نترکوند کاربریمونو. از تاریخ 9.9.99 جدا شدیمو این کاربری مال من شد. تاپیکای قبلی به من ربطی نداره😋✌️✌️😂قربونتون برم🙂
همه مردا همینن. تا ببین زنش خوبه خوبن همینکه یکم حال ندار باشی محل نمیذارن  خودت باید به فکر خ ...

افرین عجب حرفی زده مادربزرگت😍

برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی؟ 🥰🥰🥰🥰ما سه نفر بودیم ازین کاربری استفاده میکردیم. نی نی سایت نترکوند کاربریمونو. از تاریخ 9.9.99 جدا شدیمو این کاربری مال من شد. تاپیکای قبلی به من ربطی نداره😋✌️✌️😂قربونتون برم🙂
2731

عزیزم خودتو اصلاح کن رفتارت غلطه 

مراقب باش 

محبت و‌توجه به شوهرت فراموش نکن وگرنه یکی یه دیگه اینکار و‌میکنه 

همسرم تو را دوست دارم ؛♥️و این دوست داشتن !حقیقتی است که مرا به زندگیدلبسته میکند ...💋
عزیزم خودتو اصلاح کن رفتارت غلطه  مراقب باش  محبت و‌توجه به شوهرت فراموش نکن وگرنه یکی ی ...

الان من مریصم شدم باید بازم خوب و مهربون باشم؟ من نیاز ب محبت ندارم عایا؟ مردا رو آنقدر بدعادت نکنین. ماهم ادمیم روز خوب و بد داریم. حال خوب و بد داریم. ینی چی همیشه خوشحال باسیم

خدا بهت کمک کنه عزیزم.☹️شرایط هرکسی نسبت بخودش سنجیده میشه. خوشبحالت نداره. برا هیچ کس. 

منم اینو گفتم سخت نگیری  منم اوایل میگفتم مریض میشم ت جه نمیکنه ولی خودت بفکرت باش اگه گفت ببخشید تو هم قبول کن تو این چندسال شوهرم یبار بهم نگفته ببخشید  خیلی وقتا اون چیزایی رو که میخواییم نمیشه

الان من مریصم شدم باید بازم خوب و مهربون باشم؟ من نیاز ب محبت ندارم عایا؟ مردا رو آنقدر بدعادت نکنین ...

ببین گلم خواهرانه بهت میگم مردا از زن مریض خوششون نمیاد زن شادی و ستون خونه ست وقتی ببینن همش مریض و‌بی حال دلزده میشن 

این بدعادت کردنشون نیست طبیعت مرده 

همسرم تو را دوست دارم ؛♥️و این دوست داشتن !حقیقتی است که مرا به زندگیدلبسته میکند ...💋
2738
ببین گلم خواهرانه بهت میگم مردا از زن مریض خوششون نمیاد زن شادی و ستون خونه ست وقتی ببینن همش مریض و ...

همش نه. 

بعی اوقاتو گفتم حال ندارم. دیروز از سر کاراومدم بشدت خسته بودم. ینی کلا اینجوریه که من مریص باشم میره میخابه، 😐

همش نه.  بعی اوقاتو گفتم حال ندارم. دیروز از سر کاراومدم بشدت خسته بودم. ینی کلا اینجوریه که م ...

منم وقتی از سرکار می اومدم خسته بودم دیدم نمیشه‌ ک‌ من خستگیمو بیارم خونه برا شوهرم دیگ سرکار نرفتم با اینکه خیلی تلاش کردم اونم با بچه تا درس بخونم و معلم بشم ولی واقعا شوهرم همیشه اولویتم بود دوس نداذم خستگی و مریضیمو ببینه