2733
2734
عنوان

مامان مهربونایی که سرکار میرید بیایید بهم دلداری بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 27 پست
منم مثل تو بودم.بعد شش ماه رفتم سر کارم و بچه پیش مامانم بود.خدا مادرا را حفظ کنه.غصه نخور.سخته.فکرت میمونه پیش بچه ولی مگه کار دیگه ای میشه کرد؟
از لبخندت برای تغییر دنیا استفاده کن....مگذار دنیا لبخندت را تغییر دهد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد شش ماه غذای کمکی را هم شروع کن.شیرت را هم بدوش بذار.فقط به این فکر کن که داری برای بچه ات تلاش میکنی.مث بعضی مادرا نیستی که بخاطر خوش گذرونی بچه را بذارن برن دنبال کارهای خودشون.
بعد شش ماه غذای کمکی را هم شروع کن.شیرت را هم بدوش بذار.فقط به این فکر کن که داری برای بچه ات تلاش میکنی.مث بعضی مادرا نیستی که بخاطر خوش گذرونی بچه را بذارن برن دنبال کارهای خودشون.
2731
یک ماه که مجبوره با شیر خشک سر کنه ، واقعا ب همین هم فکر میکنم ! سعی میکنم شیرمو بدوشم اما اونقدر نیست ک کل روز ک من نیستم سیرش کنه باید حتما شیر خشک بدم
رادین جان روز چهارشنبه 27 فروردین 93 با اومدنش به این دنیا دلمون رو شاد کرد ی سورپرایز واقعی یعنی منتظر دومی نباشی و خودش بیادددد ؛ منتظر دومیش هستم
دکترش زیاد موافق شیر خشک نیست ، اما گفت اگه خواستی بدی ببلاک بده !
رادین جان روز چهارشنبه 27 فروردین 93 با اومدنش به این دنیا دلمون رو شاد کرد ی سورپرایز واقعی یعنی منتظر دومی نباشی و خودش بیادددد ؛ منتظر دومیش هستم