2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خانم پسرا یه سری کارا دارن شخصی به مسی مربوطنیست بله ما سلاممون به رفیق هامون فحش ناموس مرد با مرد خ ...

کاش فحش ناموسی بده فقط 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2740

داداش یه چیز میگم خواهروار ،،،،،،توروخدا ازکسی که بهت سیگار مشروب مواد تعارف میکنه دوری کن بخاطر خودت و انشالله دختری قراره خانمت بشه،،،،آی اعصابو راحت میکنه شاد میشی اعتیاد نمیاره اینا شعره،،،،منم زندگیم داره خراب میشه بخاطر دوستای شوهرم،،،،ربطی ب سوالت نداشت اما حس کردم داداش خودمی،،،،موفق و سربلندباشی

داداش یه چیز میگم خواهروار ،،،،،،توروخدا ازکسی که بهت سیگار مشروب مواد تعارف میکنه دوری کن بخاطر خود ...

خانم اینا ربطی نداره ببین فحش ناموسی دادن تو جمع پسرانه یه چیز خیلی عادی شاید من فیلم نامتعارف داشته باشم شاید با دختر خانومی در ارتباط باشم به اون چه 

خانم اینا ربطی نداره ببین فحش ناموسی دادن تو جمع پسرانه یه چیز خیلی عادی شاید من فیلم نامتعارف داشته ...

منم گفتم حرفم ربطی ب سوالت نداره،،،،خودم دوتا داداش دارم میدونم ،،،،،باید برخوردکنی بگی بهش،،،

2706