2737
2734
عنوان

وای بچه ها بیاید خیلی میترسم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 742 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه چی بگم میگیرم حالا فردا اخه بلد نیستم اصلا

برو داروخانه بگو بیبی چک میخوام به همین راحتی
پارسال صبح زود رفتم داروخانه انسولین بخرم ( باردار بودم دیابت داشتم ) یه آقایی حدود ۴۵ سال اومد قرص اورژانسی خرید از این که بدتر نیست

2728
نه نه اصلا ما الان با خودمون کنار نمیایم اونو چیکارش کنم

ایشالا ک چیزی نیس 

من موقع امتحانام یماه قاعدگیم عقب افتاد از بس ک استرس داشتم 

نظر کرده ی آقا امام رضاام و حس شیشمم بسیار قویه    همه همینو میگن بهم ...
دکتر رفتم جواب سربالا شنیدم باید برم پیش متخصص بی بی چک روم نمیشد بخرم و بلدم نیستم اما چون داره جد ...

چطور دکتر جواب سربالا داده؟ 

منم اولین بار خیلی سختم بود بی بی چک بخرم... ولی دیدم اونقدر راحت و عادی برخورد میکنند که راحتتر از ادامس خریدنه...

دکتر اولین کاری که میکنه میفرسته ازمایش بارداری بدی... چرا جواب سربالا داده؟

چطور دکتر جواب سربالا داده؟  منم اولین بار خیلی سختم بود بی بی چک بخرم... ولی دیدم اونقدر راحت ...

دوتا مشکل داشتم رفتم پیش دکتر عمومی هرهر و کرکر با دستیارش که گفتم پریود نشدم استرس دارم باید چیکار کنم خندیدن و گفتن برو جای دکتر زنان

اخه دفعه پیشم پیش دکتر عمومی که رفتم یه شربت بود یا قرص برای همین استرسم داد فرداش پریود شدم واسه همین ازش پرسیدم میخندید😐

2738
باشه فردا برم بگیرم بگو باید چیکار کنم؟

نمیدونم عزیزم هنوز قسمت نشده من استفاده کنم شرمنده از بقیه بپرس فقط میدونم باید ادرار صبح باشه بهتر جواب میده 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
دوتا مشکل داشتم رفتم پیش دکتر عمومی هرهر و کرکر با دستیارش که گفتم پریود نشدم استرس دارم باید چیکار ...

نه عزیز... فکر کنم شما از دکتر زنان رفتنم میترسی... 

اما....... دکتر زنان هم که میری اشنا باشه... من دوتا دکتر ناشناس رفتم... همینطور به خنده و مسخرگی گذروندن که تا دو روز بعدش من گریه میکردم... ولی بعد رفتم پیش یه دکتر خوب... به محض اینکه گفتم پریدم عقب افتاده گفت برو ازمایش... حتی من همش اصرار داشتم ما جلوگیری کردیم نباید باردار باشم... گفت اول برو ازمایش بعد بیا تا بهت دارو بدم...

خب مشکلی نداشتم نرفتم تا حالا

بخاطر خودت هر ۶ ماه یا یکسال حتما یه سونو بده

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄