2733
2739
عنوان

مامانای بهمن ۹۹ بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 246 بازدید | 27 پست
چهارساله عروسی کردم. اما متوجه شدیم همسرم مشکل اسپرم داره. دکترا هی میگفتن نمیشه نمیشه برین ای یو آی ...

پسر دوس داری؟ عزیزم ان شالله نی نیت سالم و سلامت دنیا بیاد

خداجونم مواظب بچه م باش ...بند بند دلم به بند بند وجودش بستست..خداجونم هدیه قشنگت و سالم و سلامت به دستم برسون...قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم...
انشالله به سلامتی نی نی رو بغل میگیری 

قربونت مهربون

خداجونم مواظب بچه م باش ...بند بند دلم به بند بند وجودش بستست..خداجونم هدیه قشنگت و سالم و سلامت به دستم برسون...قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم  ان شاءالله برای شما هم به سلامتی دنیا بیاد🌹

مرسی گلم

2728
نی نی کدوم سمتته؟

چپ

سلام منم مامان یه نی نیه بهمن ماهی ام 😍

البته نی نیه دوممه

خوشحالی ینی روز تولد پسرت بفهمی دوباره داری مامان میشی 😍🤗                                                                                               خدایا مواظب پسرم و فندقی خانوم تو دلم باش 🥰💞
2738
آخی پس میگن پسر راسته همش الکیه ساک بارداریت چی گرده یا لوبیا شکل؟ ببخشید میپرسم میخوام بدونم چقدر ...

همش الکیه علائم هرکس با کس دیگه فرق داره حتی بارداری با بارداری بعدیت فرق داره 

خدایا امضا قبلیم رو حذف کردم اینبار نا امیدم نکن ،بچم رو به تو سپردم سلامتیش رو از تو میخوام .دوستان سقط مکرر هستم لطفا برای سلامتی بچم اگه دوست دارید یه صلوات بفرستید ممنون .میخوام اتفاق های خوب بارداری فعلیم رو توی امضاء بنویسم که همش ناله و گلایه نباشه خدا رو شکر امروز ۴‌.۴ .۹۹ رفتم صدا قلبش رو شنیدم خدا رو هزار با شکر .لطفا دعا کنید غربالگری هامم خوب باشه ممنون .خداروشکر امروز ۹۹/۴/۳۱ رفتم سنوگرافی غربالگری خداروشکر خوب بود خدا کنه فردا که میرم آزمایش بدم جواب اونم خوب باشه دعا کنید برام.امروز5/5جواب آزمایشم دیدم خدارو هزار مرتبه شکر خوب بود‌.وای چه حس و حال قشنگی بود انگار یه بار سنگین رو از روی دوشم برداشتن .برای سنو گرافی آنومالی و آزمایشش دعا کنید اونا هم بخیر بگذره .خب امروز ۲۵ .۵ رفتم جواب آزمایش آنومالی رو گرفتم که خدا رو صد هزار مرتبه شکر خوب بود ولی باید سرکلاژ بشم و سنو آنومالی برم خدا کنه اونا هم به دعای شما دوستان خوب باشه.خداروشکر۶.۱۰ رفتم سنو آنومالی گفتن همه چی خوبه ممنون از دوستانی که دعا کردن یکم لکه بینی دارم که ان شاءالله اونم رفع بشه خیالم راحت بشه 
آخی پس میگن پسر راسته همش الکیه ساک بارداریت چی گرده یا لوبیا شکل؟ ببخشید میپرسم میخوام بدونم چقدر ...

اره میگن ربطی نداره اصلا.. متفاوته تو افراد... لوبیا شکل

سلام منم مامان یه نی نیه بهمن ماهی ام 😍 البته نی نیه دوممه

ای جانم به سلامتی دنیا بیاد عزیزم

ای جانم به سلامتی دنیا بیاد عزیزم

ممنونم عزیزم 

همچنین نی نیه شما 

خوشحالی ینی روز تولد پسرت بفهمی دوباره داری مامان میشی 😍🤗                                                                                               خدایا مواظب پسرم و فندقی خانوم تو دلم باش 🥰💞
ممنونم عزیزم  همچنین نی نیه شما

عزیزمی