2733
2734
عنوان

جنسیت چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 611 بازدید | 84 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه بار خریدم هر موقع می زاشتم چیزی نشون نمی داد.  کی باید کیت تخمک گذاری رو استفاده کرد؟

ببین عزیزم سیکلت چند روزه س؟؟ از یوی دو روز بعد از اتمام پریودت شروع کن بزار روزی یه دونه بعد از وقتی که هاله انداخت اقدام کن تا وقتی باز کمرنگ شه. مال من کلا ۵ روز شد. من دوره هام تقریبا ۲۸ روزه س. از روز ۱۴ کیت گذاشتم دیدم خطش کمرنگه ، از همون روز اقدام داشتیم. روز بعدش کستش پررنگ شد فرداش و پسفرداشم پررنگ بود که باز اقدام داشتیم اون شبا. روز پنجمم کیتش خط کمرنگ افتاد باز 

وقتی قبلش کمرنگ میشه ینی نزدیکی به تخمک گذاری و تا ۲،۳ روز بعد تخمک ازاد میشه ، بعد که پررنگ شد ینی تا ۱۶ الی ۳۶ ساعت بعد تخمک گذاریته و وقتی بعدش دوباره کمرنگ شد ینی تخمک در همون چندساعت ازاد شده و حدود ۱۲ تا ساعت فرصت داری اقدام داشتا باشی تا اسپرم برسه به تخمک. اگه دیرتر بشه تخمک از بین میره 

2731
🤣🤣🤣 اقا تسلیم ببخشید  من فقط شنیده بودم 🤣

اینستا یه خانمی هست ازروی بی بی میگه بهت اگه تاریخاتم درست بهش بگی معمولا حدسش درسته برامنم درست حدس زدزد.بتاهم دادی ؟

عشق مگه عطره دوروزه بپره....😍😍
اینستا یه خانمی هست ازروی بی بی میگه بهت اگه تاریخاتم درست بهش بگی معمولا حدسش درسته برامنم درست حدس ...

قربونت 

عه چه جالب!! 

اره عزیزم ۱ روز که از موعدم گذشت ( ینی روز ۳۱ پریودم) بتا تیتر دادم ۳۴۶ بود 

قربونت  عه چه جالب!!  اره عزیزم ۱ روز که از موعدم گذشت ( ینی روز ۳۱ پریودم) بتا تیتر داد ...

Beta boy girlاین آی دیشه .بهش پیام بدید میگه براتون.اما ازاینکه قبل موعد مثبت شده تست پسره احتمالا

عشق مگه عطره دوروزه بپره....😍😍
2738
سلام عزیزم شما تاپیکی که مادران باردار هم دوره تون باشه عضو نیستید؟ مثلا مامانای فروردین 1400

من باردار نیستم عزیزم

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔