2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه مدت دیگه صبر کن کاش نگفته بودی از کجا بلاکم کن یا نکن ولی حالا گذشته واون مطمئنه تو شروع کننده ا ...

نه مسیج نمیدم،  قول میدم 

البته دارم روی اعتماد به نفسم کار می کنم

2731

ینی دوست داره یدونه راه ارتباطی واست گزاشته 

قطع امید کردی؟ .. دم صب طلوع افتاب و نمیخای ببینی ..؟ سرخ و زرد آفتاب موقه غروبو نمیخای ببینی ..؟ ماه و دیدی ؟ نمیخای ستاره هارو ببینی!! شب مهتاب .. اون قرص کامل ماه رو نمیخای ببینی؟؟ .. چشاتو میخای ببندی ؟ از مزه ی یه گیلاس میخای بگزری!!؟نگذر .. من رفیقتم میگم نگذر!!  
2738

منم یه بار یکی را همه جا بلاک کردم .یادم رفت تلگرامم هست خخخخخ

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺

والا چند احتمال هست....

گوشی مخفی داره که روش تلگرام مخفی داره

برنامه های دیگه گوشیش باز هست و فقط تلگرامش قفل داره که از بابتش خیالش راحت هست....

ویا 

با توجه به چیزایی که نوشتی؛ قصد چزوندن و بیشتر اذیتت کردن  رو داره که از اون طریقم اذیتت کنه و بعد بلاکت کنه...

آدم به درد نخور، تا اخر همینههههه

2706