2733
2734
عنوان

ی سوال زنونه اقایون نیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1683 بازدید | 86 پست
نوک سینه بسوزه گناهش کجاست😑😑 شاید یکی تجربه داشته باشه  

گناهش اینه مردا با خوندن این جمله تحریک میشن 

نه مذهبی ام نه کاسه داغتر از اش ولی این راهش نیست

کسی ام تجربه داشته باشه باید پدیرفت ک مشکل اسی هم همونه؟عجبا

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گناهش اینه مردا با خوندن این جمله تحریک میشن  نه مذهبی ام نه کاسه داغتر از اش ولی این راهش نیس ...

تحریک میشن😐😐😐😐

در تاریخ ۹/۹/۱۳۹۹ من هدفم و اراده انجامشو پیدا کردم و قوی با حال خوب میرم جلو....💪
2728
تاپیک آخرت گفتی برادرزاده شوهرم اینجا میگی مجرد!

فک کنم اشتباه ریپ زدی

یکی دیگه استارتره

یک روز می آیی که من دیگر دچارت نیستم/از صبر لبریزم ولی چشم انتظارت نیستم.           لطفا برای روشن شدن تکلیفم تو این زندگی کوفتی یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم
2740
تحریک میشن😐😐😐😐

نه نمیشن 😒 

الان سیل درخواست دوستی پی ام برا این خانوم سرازیر میشه

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه

هورمونیه مربوط ب پریود.کاش حذفش کنی تایپک و.....آقایون واینا.جنبه ک نیست

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
فک کنم اشتباه ریپ زدی یکی دیگه استارتره

آره آره معذرت میخوام

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 
2706