2733
2739
عنوان

مامانم اومد خونمون شوهرم ی سلام کرد و..

| مشاهده متن کامل بحث + 823 بازدید | 56 پست

در این حد که پیش نیومده اما در کل اگه کوچکترین رفتاری از همسرم ببینم که نشون از حتی بی توجهی هست فقط یه نگاه میکنم بهش و لبخند میزنم. دقیقا تا آخرشو می‌فهمه که بعد رفتن مهمون چه بلوایی به پا میشه هر طوووور شده جمع می‌کنه قضیه رو تا مهمونا نرفتن 

چند بار سر یه مسأله خیلی کوچیکتر از این آشوب به پا کردم. حتی یبار کل وسایل خونه رو چیدم وسط حال گفتم میخوام آتیششون بزنم که یاد بگیری آدم با مهمون چجوری برخورد می‌کنه. خونه ای رو که مهمون توش چیزی بهش بر بخوره آتیش میزنم. قشنگ غلاف کرده دیگه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم این مرداچرابامادرزن مشکل دارن  همشونم همینن

چون مامانای خودشون همش تو گوششون میخونن پرشون میکنن بد زنشونو خانوادشو میگن واسه همین فک میکنن مادر زنا هم همینکارو میکنن همین میشه که با مادر زنا مشکل دارن اکثرا

2728
همسر من جلو خانوادم حسابی با احترام رفتار میکنه حتی اگه قبلش دوتایی در حد مرگ دعوا کنیم.

شوهر من تاحالا بی احترامی بهشون نکرده ولی چن وقته ی جوری با مامانم رفتار میکنه این سری دیگ خیلی ناراحت شدم ازش واقعا زشت بود کارش

وای،شوهرم داخل زمینمونو از این خیارطلایی شیریناکاشته،بعد هرروز که می‌ره چهارتا می‌چینه میاره،برا خونه مامانشو داداشاش،دیروز بهش گفتم فردا رفتی دوتا هم برا مامانم بیار،بعد امروز اومده دوباره چهارتا چیده برده برا مامانشو وجاریام،اومد بالا گفتم خب برامامانمم میاوردی،قهر کرده که چرا گفتی برا مامانم،،،،اشغالن همشون

چون مامانای خودشون همش تو گوششون میخونن پرشون میکنن بد زنشونو خانوادشو میگن واسه همین فک میکنن مادر ...

نه مادرشوهرمن خیلی خوبه اصلابدمن یامامانمونمیگه مطمئنم 

همیشه مامانمودعامیکنه و...

فکنم بعضیاشون دلیلش این باشه بقیشم فکنم ذاتیه

2740
بخدا هرچی میاریم بخوریم اول میگه یه ظرف پرکن ببرم پایین

حالا خوبن مادرشوهرت اینا؟؟اگ کاریت ندارن ک سیاست داشته باش خودت بده ولی اگ بد باشن زور داره برا ادم...