2737
2734
عنوان

عشقآقاش خوش اومدی عشقم💃💃💃💃💃

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 30 پست
خواهرشه کنارهمن عضوش کرده خو و تاپیک زده

نه عزیزم زنداداشمه🙈🙈🙈

لطفا یه صلوات واسه این که همینجوری خدا دستمون رو بگیره وهوامونو داشته باشه مهمونم کنین،انرژی میگیرم ممنون🙏

ب سرزمین عجایب خوش اومدی

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

https://www.farsnews.ir/my/c/35868 حمایت لطقفا

عزیزم تعویق نمیکنن😊درس بخونیم بهتره

از کرونا آموختیم جواب امربه معروف ونهی ازمنکر به توچه نیست آلودگی یک نفر به همه ربط دارد{حیا}راکه نفهمیچادرسیاههم تورا محجبه نخواهد کرد.چادر زهرا(س)حکایت می کند از بی حجابی ها شکایت می کندروز محشر بر زنان {باحجاب}♡حضرت زهرا(س)شفاعت می کند.
2728
⁦♥️⁩

خوش اومدی عزیزدلم😊🌺امیدوارم موفق باشی

از کرونا آموختیم جواب امربه معروف ونهی ازمنکر به توچه نیست آلودگی یک نفر به همه ربط دارد{حیا}راکه نفهمیچادرسیاههم تورا محجبه نخواهد کرد.چادر زهرا(س)حکایت می کند از بی حجابی ها شکایت می کندروز محشر بر زنان {باحجاب}♡حضرت زهرا(س)شفاعت می کند.
نه عزیزم زنداداشمه🙈🙈🙈

یبار میگه دوست یبار زنداداش 

اونم ک به همه میگه اجی 

ادمو گمراه نکنید مرسی اه

خو شاید بخواد تاپیک خواهرشوهر بزنه تو میشناسیش نمیشه  چه فایده.باید با یه کاربری دیگه بیاد تو رو بپیچونه  

همیشه توکلت به خدا باشه و امید وار باش؛    نا امیدی از جانب شیطان است.همیشه سعی کن خوبی های اطرافیانتو پیدا کنی و تو ذهنت مرور کنی؛ روزی دوتا خوبی پیدا کن👌امکان نداره پشیمون بشی از اینکار.به مشکلات بخند و بهشون ثابت کن تو اشرف مخلوقاتی و قوی تر از اینی هستی که بخواد زمینت بزنه؛ پاشو و مقاومت کن و نابودش کن😊.وقتی میم مشکلات رو برداریم‌ زندگی شیرین می شود         خـدا گر ز حــکـمـت ببندد دری ؛ ز  رحـمـت گشاید در دیگری. برای سلامتی و ظهور منجی عالم بشریت ؛امام زمان (عج) صلوات بفرستید.
https://www.farsnews.ir/my/c/35868 حمایت لطقفا

بجای اینکارا پاشو برو درس بخون😐😒🤣

من تورکم🖤🖤همون شاهیکاااای سابقم..کاربریم تعلیق شده.....چند تا کاربر با این اسم هستن...منو از عکس پروفم تشخیص بدین☺️
2740
تو آبروی هر چی خواهر شوهره بردی..خجالت بکش..چطور چشمت میبینه زنداداشت عشق آقات شه..😒 من داداشم عشق ...

نه عزیزم،اتفاقا خیلی خوشحالم که باهم خوبن،داداشم بهش بگه بالا چشمت ابرویه کلشو میکنم😁😁😁

لطفا یه صلوات واسه این که همینجوری خدا دستمون رو بگیره وهوامونو داشته باشه مهمونم کنین،انرژی میگیرم ممنون🙏
یبار میگه دوست یبار زنداداش  اونم ک به همه میگه اجی  ادمو گمراه نکنید مرسی اه خو شاید ب ...

نه اهل این حرفا نیست😂😂😂

چندشم شد اخه انقدر نوشابه باز نکنید برای هم

تو دلتون فحش میدین به هم من میدددونممم

😂😂😂😂        

همیشه توکلت به خدا باشه و امید وار باش؛    نا امیدی از جانب شیطان است.همیشه سعی کن خوبی های اطرافیانتو پیدا کنی و تو ذهنت مرور کنی؛ روزی دوتا خوبی پیدا کن👌امکان نداره پشیمون بشی از اینکار.به مشکلات بخند و بهشون ثابت کن تو اشرف مخلوقاتی و قوی تر از اینی هستی که بخواد زمینت بزنه؛ پاشو و مقاومت کن و نابودش کن😊.وقتی میم مشکلات رو برداریم‌ زندگی شیرین می شود         خـدا گر ز حــکـمـت ببندد دری ؛ ز  رحـمـت گشاید در دیگری. برای سلامتی و ظهور منجی عالم بشریت ؛امام زمان (عج) صلوات بفرستید.
چندشم شد اخه انقدر نوشابه باز نکنید برای هم تو دلتون فحش میدین به هم من میدددونممم 😂😂😂😂 &nb ...

نگو دختر😐😐😐😐