2733
2739

این ماه تولد شوهرمنم هس 

میخوام یه کیک کوچولو بخرم با یه دسته گل ک با پول درس شده رو بدم خوبه؟ 

چون اصلا نمیتونم برم کادو بخرم؟

پول ک تو باکس سوپرایزی خوبه یا دسته گلی ک با پول درس شده؟

اینقد خوشم میاد از اونایی ک از من بدشون میاد😉😁

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تزیین خونه. کلی خوراکی و دسر و میز بچین

کادو. کیک

من تیرماه تولد شوهرم بود. دونفری برگزار کردیم. کلی کیف کرد. واسش ی میز چیدم. سالاد ماکارونی و سالاد الویه و فلافل و اسنک و سيب زمینی و زیتون و نوشیدنی و چیپس و پفک و پفیلا و شکلات و ژله

کلی بادکنک زدم ب سقف و استند بادکنک مشکی سفید تم مشکی سفید خریدم

دوربین گذاشتم جلو در  روو فیلم برداری وقتی درو باز کردم برف شادی زدم انقد خوب شد

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728

رو یه کاغذ خوشگل بنویس 

لطفاً با لبخند وارد شوید  با یه استیکر خنده 

قبل اینکه از سر کار بیاد بزن پشت در 

توی بادکنک ها رو با خورد ریز های کاغذ رنگی پر کن و توی هر کدوم یه کاغذ قلبی بزار و توش بنویس به چه دلایلی دوستش داری 

عکسای دو نفرتون و کلیپ کن و روش آهنگ عاشقانه بزار و وقتی اومد پلی کن 

2740

به عنوان هدیه یک شب در یک هتل پنج ستاره یا ۴ ستاره تو شهرتون رزرو کن. ظهر برید یه کیک کوچیک هم بگیرید، همونجا تولد دو نفره بگیرید. شبو باهم عشقولانه بگذرونید. صبحشم یه صبحانه توپ بوفه تو هتل بخوریدو بیاید خونتون.

از،دره خونه اومد درو واکن بگو سوورپرااایز 💥

بیشتر از،این پرو میشن کافیه..

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
از،دره خونه اومد درو واکن بگو سوورپرااایز 💥 بیشتر از،این پرو میشن کافیه..

کاش وقتی خرتون از پل گذشت فراموش نکنین اون پل رو کی واستون ساخت :).حالا شاید هر انسانی جایز الخطا باشه..ولی هر خطایی جایزالعفو نیست:)).تو کل زندگیم یا دارم بند کفشامو گره میزنم!یا گره هندزفریمو باز میکنم  گفتیم چشم سیاه جذابه! شما چرا قلباتون سیاه شد!؟ 
2706