2733
2734

منم خواهر ندارم ولی به جاش یه هووی خوشگل دارم 😍😍

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مریم ۱۸ شوهرش دادم حدود ۲۰روزه زهرا ۱۴ نگار ۲ سال البته یه پسر هم دارم ۱۲ سالشه

وایییییییییی خداااااااااااااااااااا 😍😍😍😍

تفریح پسرونه ¡ هرزگی دخترونه ¡ چقدر دنیامون کثیفه... کثیف... کثیف (: 🖤🚶🏻‍♀️
2731
2738

ماشاالله خداحفظشون کنه 

خدایا وقتشه معجزتونشونم بدی ♥️                         خدایاشکرت که به ارزوم رسیدم ازبین رفتن کرونا سلامتی خانوادم  ارامش وخوشبختی در زندگی برطرف شدن مشکلات مالی داشتن بچه های صحیح وسلامت وصالح   
مریم ۱۸ شوهرش دادم حدود ۲۰روزه زهرا ۱۴ نگار ۲ سال البته یه پسر هم دارم ۱۲ سالشه

سارا جان.آخر هم دخترتو زود عروس کردیااا... داماد چند سالشه؟‌ راضی هستین از شرایطش؟؟

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
من یبارزدم کل بدنش ریخت بیرون .سقف دهنش اندازه ی سکه کبودشد.ی وضعی شداتازه ۴سالشه

شاید حساسیت داره عزیزم.من همیشه لاک میزدم اما الان بخاطر دخترم هم ناخونام میگیرم کلا هم لاک خیلی کم میزنم که اونم نبینه بخواد براش بزنم

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
تا حالا برای عکس هیچ بچه ای ذوق نکرده بودم ولی این خیلی خوبه😍 رابطه مادر و دختری خیلی قشنگه 😍😍🥰

یعنی کشتم تا ی عکسگرفتیم هی میگه ما ما لاک..هی فرار میکرد تا اخرش گرفتمش عکس گرفتیم

دنیایه واقعیشم اینقدر ارزش نداره که شما تو مجازی داری خودتو جر میدی...