2737
2739
عنوان

کاهو رو چجوری بشورم کروناش بره

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 43 پست

مایع ضدعفونی کننده میوه و سبزیجات.... من 8ساله استفاده میکتم همه داروخانه ها هم دارن

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داغون میشن یه ساعت؟؟؟ده دقیقه کافیه

ن بابا مامان من همیشه اینجوری میشوره  

چشمات با من رفیق جون جونیه ببین چه بارونیه😭ای وای اگه ما همو پیدا نمیکردیم😔امشب میخوام دیوونه بازی کنیم خدا رو راضی کنیم😃بذاره با هم همه دنیا رو بگردیم😍انقد عاشق شدن عین خود آزاریه من مریضت شدم وقت پرستاریه😤قلبم از دست رفت آخه چه اصراریه😠درد و درمونمی تو خود جونمی عشقم 😉😘

تو لگن یخورده سرکه بریز آب بریز بزار یه رب بمونه 

اونوقت هر میکروبی باشه از بین میره

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
2731
😂😂

میگم منم همینوخریدم یه قاشق چایخوری میریزم مطمعن دیگه آره؟

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2740

برگاشو از هم جدا کن.توی یه کاسه بزرگ بذار.یه قاشق نمک و دو قاشق سرکه بریز و آب بریز روشون تا کاسه پر شه و ده دقیقه بذار بمونه بعد دو بار دونه دونه بشورشون‌.یا بجای سرکه و نمک محلول ضدعفونی میوه و سبزیجات بریز

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤

یه کاسه بزرگ بردار پر پرشون کن بعد داخلش هم دوتا قطره ریکار بریز و پر آبش کن کاهو ها رو بزار داخل... این آب و نمک و سرکه و اینا برای قبل کرونا خوب بود نه دیگه الان... 

ده دقیقه بعدش هم بشورشون

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
چیو

ضدعفونی کننده یمیوه سبزی کا گفتین

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
چیو

ببخشید انگاراشتباه ریپلای کردم