2733
2734
عنوان

اسم دخترونه

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 34 پست
رها ارغوان بهار باران سلنا دیانا

اقا قصدم توهین نیستا ناراحت نشید یه وقت 

من یه دوست دارم 

اسم کره اسبشو گذاشته دیانا 😐😂 منو نسبت به این اسم کلا بد بین کرده 

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏

من عاشق این اسمم

نیلا

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این چیزایی که احتمالا برا بچه خودم بزارم

زینب 

فاطمه زهرا 

زهرا 

اسما 

حدیث

محدثه 

عطیه 

اگر هم اسم مذهبی دوست نداری

نفس 

هلن 

رها 

آیلین 

روشا 

گلناز 

گلچهره

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
2740

سلین خوشگله

ببخشید استارتر ی سوال تاپیکای حذف ک نی نی یار ها میذارن میگن هر روز ی تاپیک حذف میکنیم منظورشون اینه ک کلا ی تاپیک یا مثلا میتونم ی دفه ب نی نی یار دو بگم ی دفه ۵ و ...

اگه من همش می رقصم اگه من همیشه مستم از کار دنیا می ترسم😄
سلین خوشگله ببخشید استارتر ی سوال تاپیکای حذف ک نی نی یار ها میذارن میگن هر روز ی تاپیک حذف میکن ...

روزی یه تاپیک حذف میشه..سلین عالیه اما داریم همسرم میگه نه

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
مرسی عزیزم ستیا هم خوبه😁

نه دیگه سخته برام..من میگم هلن همتا ..همسرم گیر داده به سویل و آرتمیس سویل اسم زن محسن افشانیه دوست ندارم تازه یاد سیبیل هم میوفت

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
نه دیگه سخته برام..من میگم هلن همتا ..همسرم گیر داده به سویل و آرتمیس سویل اسم زن محسن افشانیه دوست ...

منم این دو مورد رو نمیپسندم با عرض پوزش،از همسرتون😁

اگه من همش می رقصم اگه من همیشه مستم از کار دنیا می ترسم😄
2706