2733
2734
حالا دلیل نداره شما واست مهم نیس بقیه ام مث شما باشن ادب و احترام حکم میکنه ک فرش بشوره اسی اونم ن ی ...

اتفاقا زنداداش منم فرش شست و خودمم کمکش کردم شمام وقتی از چیزی خبر نداری بهتره کلمات رو پشت سر هم نچینی تا فقط یه چیزی گفته باشی اگه ایشون ۴ بار باید بشوره زنداداش من بالای ده بار هم فرشای خودش و هم فرشای راه پله و همچین فرشای مارو و البته با کمک من و مامانم و داداشم شست 

✈🇺🇸
پس خوب درک میکنی چیمیگم پدرم دراومده بخدا یه ذره صداشونومیشنوه جیغودا می‌کنه که بره پایین

منم کاملا درکت میکنم برادرزادم انقدر جیغ میزنه که بیاد خونه ما که نگو

✈🇺🇸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بنظرم بایدیکم مادربزرگ‌ها صبورباشن

نه واقعا قبول ندارم ببین اونا دیگه سن و سالی ازشون گذشته حوصله ی جوونی رو ندارن بعد هرچی سن میره بالا وسواسی میشن بیشتر به نجسی و پاکی اهمیت میدن و دیگه توانایی قبلنو ندارن که هی بخان بشورن و بسابن و سرپا باشن کار کنن بعد دور و برشون شلوغ میشه اگه هر کدوم مثه شما بخان بگن باید صبور باشن و بچه هاشونا همینطور ول کنن اونام نجس کنن که نمیشه توقع بیجا هست واقعا گناه که نکردن چون نوه دارن دیگه در قید و بند هیچی نباشن هر کی باید مراعات بچه ی خودشا بکنه تا اونام تو این سن و سال اذیت نشن اگه هرکدوم بچه هاشون بخان مثه شما فک کنن که اون بنده خداها سرسام میگیرن چطور صبور باشن 

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔
عزیزم میگه دوسالش تموم نشده😘

نه دیگه ببین گفت یک ماهه دیگه دوسال تموم میکنه. خب دو تموم شه سه شروع میشه دیگه؟ 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
عزیزم بهم یاد میدی باید چطور لز پوشک بگیریمشون من میخوام دخترمو بگیرم بلد نیستم

والا من دوسال و 6 ماهگی گرفتم. ده روز خونه بودیم بیرون نرفتیم. شبا از اول پوشکش. نکردم نذاشتم شبو جدا بگیرم. از صبح ک بیدار شد بازش کردم گفتم دیگه پوشک نداریم باید بریم دستشویی. عاشق شمع و بادکنک هست تو دستشویی چیدم روز اول و دوم و سوم یکم اذیت کرد ولی من هر یک ربع بردمش دستشویی شبام هرر دوساعت تا ده روز ک عادت کرد دیگه هر یک ساعت بردمش شبام هر سه ساعت. الان دوماه گذشته شبا دیگه نمیبرمش جیش نمیکنه روزتام خودش میگه میبرمش..... دعوا اصلا نکن ک بدتر میکنه. الان دو هفته ام هست خونه مادر شوهرم میره دیگه گوشم نمیکنم 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
والا من دوسال و 6 ماهگی گرفتم. ده روز خونه بودیم بیرون نرفتیم. شبا از اول پوشکش. نکردم نذاشتم شبو جد ...

ممنون وقت گذاشتی عزیزم مفید بود برام دختر من 20ماهشه خیلیا میگن بگیرش ولی اینطور که شما واینجا تجربه هاشونو گفتن مثل اینکه زوده...پس بذارم دوسال وچند ماهش بشه...

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/
2740