2733
2739
شوهرم زنگ زد گفت زنگ بزن غذا بیارن درست نکن. ولی میترسم کرونا

اوردن بریز توظرفای خودت اون ظرفشو بنداز بیرون.بعد داغش کن و بخور.دیگه کرونایی وجود نداره

من یه بار زنگ زدم از سرکوچمون برام غذا اوردن دیدم داغه همونجوری فقط ظرفشو عوض کردم خوردم.هیچی نمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قیمه البته بجای سیزمینی لوبیا سبز ریختم

چه‌جالب

همیشه توکلت به خدا باشه و امید وار باش؛    نا امیدی از جانب شیطان است.همیشه سعی کن خوبی های اطرافیانتو پیدا کنی و تو ذهنت مرور کنی؛ روزی دوتا خوبی پیدا کن👌امکان نداره پشیمون بشی از اینکار.به مشکلات بخند و بهشون ثابت کن تو اشرف مخلوقاتی و قوی تر از اینی هستی که بخواد زمینت بزنه؛ پاشو و مقاومت کن و نابودش کن😊.وقتی میم مشکلات رو برداریم‌ زندگی شیرین می شود         خـدا گر ز حــکـمـت ببندد دری ؛ ز  رحـمـت گشاید در دیگری. برای سلامتی و ظهور منجی عالم بشریت ؛امام زمان (عج) صلوات بفرستید.
2731
2740
اوردن بریز توظرفای خودت اون ظرفشو بنداز بیرون.بعد داغش کن و بخور.دیگه کرونایی وجود نداره من یه بار ...

من نگرفتم تاحالا این مدت، میترسم

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
2706