2733
2739
مامانم با سزارین منو به دنیا اورد شکمش خیلی شل و ول شد ولی کسایی رو میشناسم که شکمشون با طبیعی رفته ...

زیبایی براش مهم نیس براش سلامتیم مهمه .میگه سز عوارضش زیاده

زیبایی براش مهم نیس براش سلامتیم مهمه .میگه سز عوارضش زیاده

عوارضش که همه میگن زیاده بزن تو گوگل همه رو برات میاره

خواب زن چپه❌ خواب ظن چپه✔️......................گرگ باران دیده❌گرگ بالان دیده ✔️.................اول التماس میکنه بیاد تو زندگیت یه عالمه تلاش میکنه دوسش داشته باشی،عاشق که شدی میره و میگه منطقی باش ما به درد هم نمی خوریم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا عزیزم ؟ دردش چی؟

دردش زیاده من دوروزدردکشیدم وخیلی سخت بود امابعدش اوکی بودم خیلی حالم ازسزارینیا بهتربود بیشترب نی نی میرسیدم و شکمم زودترجمع شد.من ۳۶هفته زایمان کردم

برای سلامتی خواهرم صلوات میفرستی؟اللهم اشف کل مریض
اخه دکتر من فقط یه بیمارستان میره .و بیمارستانی ک من انتخاب کردم نمیاد  برای همین میخوام برم ی ...

عزیزم چرا تو بیمارستانی که میخوای بری یه پزشک رو انتخاب نمیکنی که بری پیشش پرونده باز کنی و بیاد پیشت برای زایمان؟ هردو مهمن ‌ من انقدر مامانمو صدا کردم مامانمو گذاشتن بیاد پیشم و لحظه ای که فول شدم و دکترم گان پزشکی شو تنش کرد مادرم رفت بیرون 😊مامام اون بود انگار

صلواتی هدیه کنید برای داداش ابراهیم...♡
2728
عزیزم چرا تو بیمارستانی که میخوای بری یه پزشک رو انتخاب نمیکنی که بری پیشش پرونده باز کنی و بیاد پیش ...

دکترم اول میرفت اونجا الان بخاطر کرونا میگه نمیرم .منم موندم چیکار کنم .میخوام یه مامای همراه بگیرم 

2740
برا اینکه طبیعی راحتترشه چیکار کنم باید؟

الان برات میزارم

خواب زن چپه❌ خواب ظن چپه✔️......................گرگ باران دیده❌گرگ بالان دیده ✔️.................اول التماس میکنه بیاد تو زندگیت یه عالمه تلاش میکنه دوسش داشته باشی،عاشق که شدی میره و میگه منطقی باش ما به درد هم نمی خوریم 
کی گفته بچه عقب مونده میشه اگه مگه الکیه😐😐😐

چندین تاپیک تا بحال خوندم اینجا..درصورتی ک بیمارستانی بری ک بت نرسن و زایمان خیلی سختی داشته باشه و چند سالت باشه کیسه آبتو پاره کرده باشن دکترای ناشی و احمق ..اکسیژن ب بچه نمیرسه و باعث میشه عقب مانده ذهنی بشه..خودم ب چش چندین نفر دیدم

💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده  سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم

بزن تو گوگل نکاتی برای اماده شدن زایمان طبیعی نینی سایت بخونش خیلی خوبه اسم استارتر سوره هستش 

من اینجوری پیداش کردم

دکترم اول میرفت اونجا الان بخاطر کرونا میگه نمیرم .منم موندم چیکار کنم .میخوام یه مامای همراه بگیرم& ...

اسم دکترای بیمارستانو ببین درموردشون سرچ کن ببین کسی میشناسه برو کلا پیش اوت . مامای همراهم حتما بگیر . نترس توکلت بخدا باشه از حضرت زهرا کمک بگیر زایمانت راحت باشه ان شالله 

صلواتی هدیه کنید برای داداش ابراهیم...♡
2706