2733
2739
عنوان

کسی هست یه موضوعی هست نمیتونم به کسی بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 2236 بازدید | 193 پست
ماشین نداشتن شوهرم ماشین میده بهشون برم دور دور بعد چند روز فهمیدیم مدارک و گوشیا نیست  شوهرم ب ...

بعدا پس داد؟

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدای من .. اول اینکه باید مطمن میشدی بعد به شوهرت تهمت میزدی ولی الان میتونی بدون اینکه کسی بفهمه با جاریت حرف بزنی و بخوای بهت پسش بده

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
2731
ماشین نداشتن شوهرم ماشین میده بهشون برم دور دور بعد چند روز فهمیدیم مدارک و گوشیا نیست  شوهرم ب ...

لطفا کامل تر توضیح بده یعنی چی گفته من برداشتم خب چرا به چه دلیل،خواسته تلافي کنه یا چی?

بنظرم پنج سال گذشته،مدرک محکمه پسندی ام که نداری،دیگه این قضیه رو ادامه نده ولی حواستو جمع کن،کلا حواست به مال و زندگیت باشه نه فقط جلوی اون جاری،من خودم وقتی ضرر مالی میکنم بجز خودم کسی رو مقصر نمیدونم،میگم میبایس حواسمو جمع کنم

2740
عههه ای جان توام ک حامله ایی توام بروبیرون بدووو😇😇😇برات خوب نیس عزیز

واي من تيكرم واسه بارداري نيست ولي شما متوجه شدي باردارم🙈😍😍😍

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخي چقدر خوبه باردار باشي دوستات اينجوري مراقبت باشن😍

حیف که باردار نیستم 🤣 وگرنه حس خوبی داره واقعا 😍

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
مثلا چجوری جواب داد که فهمیدی جاریته؟اسم جاریتو گفت؟

نه اسما را مينويسن انگشتشونو ميذارن رو نلبكي بعد ميره رو اسم منظور البته ما اسم دوست پسرامونو مينوشتيم ببينيم قسمت كدوم ميشيم😂

الان این وسط کی بارداره؟من گیج شدم  

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...