2733
2739
عنوان

کسی هست یه موضوعی هست نمیتونم به کسی بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 2236 بازدید | 193 پست

خدایا همه ی ما رو به راه راست هدایت کن

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جاری منم گوشی شوهرمو با شناسنامه و کارت ملی دزدید بهشم گفتم گفت آره من برداشتم🤐

اون دیگه دزد نبوده سنگ پای قزوین بوده

تو بگو یه شهاب سنگ خورده بهم از دوناحیه فوقانی و غیرفوقانی بفنا رفتمبازم ینفر پیدا میشه میگه تو که خوبی من دیروز مریخ رفت تو کو  نم.
جاری منم گوشی شوهرمو با شناسنامه و کارت ملی دزدید بهشم گفتم گفت آره من برداشتم🤐

واه.چه پررو.هدفش چی بود.چقدر وقیح شدن

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2738

دیگه الان آب و جارو کردن گذشته فایده نداره کاریه که شده از الان حواست رو جمع کن از یه سوراخ باز گزیده نشی 

آبرو شوهم نبر چون بعد چندسال.. ...خدا  هم ستارالعیوبه عزیزم 

شاید توبه کرده  و اون زمان دستش تنگ بوده یا هرچی

Ashk ❤..._/\_/\_/\_...❤ YuseF 
از احضار روح 

😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
2706