2737
2734
عنوان

دوستان میخوام آیت الکرسی بخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 462 بازدید | 139 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برایحاجت روایی و سلامتی اسما  حاجت روایی @آناعشق     ‍  @گلزعفرون &n ...

سلام عزیزم . مرسی مهربون

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
2738

اجی طورخداواسه من دوتا بخون و دعام کن منم ده تاصلوات وحمدوسوره خوندم واسه حل مشکلت بقران ازصبح قلبم دردمیکنه ازغصه

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
برسی به هرچی که میخوای❤ برای سلامتی پسرم و شوهرم و خانوادم و همچنین عاقبت به خیریه پسرم بخون لطفا ...

ممنون گلم. خوندم عزیزم. انشالا حاجت روا شی عزیزم. براشون دعای عاقبت بخیری هم خوندم.

خداجونم شکرت. هزاااااار بار شکرت. عاشقتم.

لطفا برای منم بخون اسمم فاطمه هسته ک کنکور قبول بشم 🙏🏻🙏🏻

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید
2706