2737
2734
عنوان

نظر سنجی درباره بازگشایی مدارس

| مشاهده متن کامل بحث + 6120 بازدید | 113 پست
هیچ مدرسه ای حضوری نیست از ۱۵ شهریور شروع میشه ولی به صورت آنلاین و مجازی

آره ولی به نظر من شهریور هم درس نمی خونند رفت دیگه مهر شروع کنند به درس خوندن

هرگزاون نگاه مهربونت بی تفاوتی رو یاد من نداد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیتونن،پافشاری واسه تک و توک شهرای سفیده،چه جوری میخوان تو شهری که قرمزه مدرسه باز کنن ،فاجعه به با ...

حتی اگه اعلام کنن سفید نباید کسی بفرسته بچه اش چون اولن الکی اعلام می کنند دوم اینکه همون شهرسفید مدرسه باز بشه می شه قرمز

2731

مدارس که آن لاین هست، یک ماه همه چی و همه جا رو تعطیل کنن، تموم شه دیگه اه، کنکور، بعد محرم و مسافرت و عروسی و عزا و... یک ماه دوماه همه جا رو تعطیل کنن، هرکی اومد بیرون با تیر بزننش، تموم بشه این لامصب دیگه 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
2738
حتی اگه اعلام کنن سفید نباید کسی بفرسته بچه اش چون اولن الکی اعلام می کنند دوم اینکه همون شهرسفید مد ...

بله ،درسته ،سفید وسبز م نشانه ی نبودن و صفر بودنش نیست ،خیلی سریع میتونه تو همه ی شهرا با یه ختم ،یه اوتوبوس آلوده یه عروسی دوباره منتشر شه 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
یعنی اونایی که گفتن آره ، کیا هستن؟😟

من، مدارس آن لاین هست دیگه، وقتی تو خونه پیش خودمه چرا نفرستم، خودم تو خونه بیشتر وقت میزارم دیگه

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
یعنی اونایی که گفتن آره ، کیا هستن؟😟

بیا بهت بگم ،همونایی ن‌که ماسک نمی زنن تو پاساژها و مرکز خرید ولو ن آخر هفته ها شمالن،،رستوران عروسی شون تعطیل نشده ،الانم میخوان بچه هاشون برن مدرسه یه نفسی بکشن 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
من، مدارس آن لاین هست دیگه، وقتی تو خونه پیش خودمه چرا نفرستم، خودم تو خونه بیشتر وقت میزارم دیگه

یه جای توی اینستا خیلی ازمردم کامنت گذاشته بودن امسال ولن باید تعطیل باشه نه مجازی نه حضوری خیلی زیاد این و گفته بودند می گفتند مجازی هم باشه چیزی نمی فهمند ممکن این کار بکنند

بیا بهت بگم ،همونایی ن‌که ماسک نمی زنن تو پاساژها و مرکز خرید ولو ن آخر هفته ها شمالن،،رستوران عروسی ...

احسنت نظر منم همین واقعن

2706