2737
2739
عنوان

خانومای متاهل بیاین درمورد این متن نظر بدید+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1124 بازدید | 54 پست

موافقم که محبت داروی شفا بخشه 

اماااااا محبت بعد از صمیمیت اتفاق میوفته، یعنی وقتی با خونواده شوهرت صمیمی نباشی نمیشه محبت کنی بهشون! مگه اینکه نقش بازی کنی! که اینجوری خیلی چندشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حالا ما اسم خواهرشوهرهام تمام مخفف میکنم خیلی کم پیش میاد اسم کاملشون رو بگم 

گروه پائیزی بامداد خمار ، وزن فعلی 87 ، وزن هدف 63   گروه بنفش ، من به هدفم میرسم ، پس پیش به سوی هدفم

اخه عزیز من وقتی خانواده شوهر من در هرررر صورت مثل غریبه میمونن برام من چرا الکی خودمو کوچیک کنم و قربون صدقشون برم؟ محبت باید دوطرفه باشه وگرنه حالت از خودت بهم میخوره

یه لحظه تصور کردم دارم به برادر شوهر چندشم میگم جان حالم دگر گون شد والا همش به طرفت بستگی داره خانواده خودم عروس هامون هیچ کدوم از این ادا ها ندارن ولی ما به شدت هواشون داریم اونا هم پشت سرما جز خیر و خوبی نمی گن خیلی خوبن اما امان از فامیل شوهرم که حتی اگه کاری هم باهاشون نداشته باشی بازم عین سگ هار پاچه تو میگیرن

با دین یا بدون دین ،انسان های خوب ،کار های خوب می کنند و انسان های بد ،کار های بد.....اما برای اینکه انسان با ظاهر خوب بتواند کار های بد بکند ...... قطعا به دین نیاز دارد......!
والا خانواده شوهر همه شون حال به هم زنن چطور این تونسته محبت کنه نمیدونم لابد محبت دیده که محبت کر ...

ببخشید اینو میگم حرفتون کاملا اشتباهه قبول دارین یا نه فکر کنید عروستون این حرف به خوانواده شما بگه ناراحت نمیشین پس هم عروس بد داریم هم مادرشوهرخواهرشوهر وغیره الان من تعریف از خودم نمیکنم  ولی خودم همیشه خوبی کردم در حق زنداداشام یا مامانم به نظرم بهترین مادر شوهر دنیاست 😊

دلتنگم ......دلتنگ همه ی آنچه میتوانست باشد وحالا نیست ..... بهترین لذت من انجام دادن کاریست که دیگران میگویند نمیتوان انجام داد......
2740
ببخشید اینو میگم حرفتون کاملا اشتباهه قبول دارین یا نه فکر کنید عروستون این حرف به خوانواده شما بگه ...

من خودمم در آینده مادرشوهر میشم اگه خدا بخواد

ولی از همین الان تصمیم گرفتم وقتی پسرم عروسی گرد فرسنگ ها دورتر از خونه خودم براش خونه بخرم یا اجاره کنه.اینجوری هم توقع من از عروس پایین میاد هم توقع اون از من.کاری هم ب کارش نخواهم داشت غیبتشو نمیکنم بدشو پیش پسرم نمیگم ک از چشم پسرم نیوفته پا رو دمش نمیزارم اومدن یا نیومدنشون خونه ی من دست خودشون خواهد بود نصیحت نمیکنم ب پسرمم میگم هر تصمیمی برای جدایی یا ادامه زندگی با زنت داشتی من بهش احترام میزارم و قبول میکنم .کارهایی که خانواده همسر من دقیقا برعکس ش رو انجام دادن و زندگی ما رو جوری بهم ریختن ک همه چی بهم گره خوزد و حالا حالا ها درست هم نمیشه

شایدم هیچوقت درست نشه

یک روز می آیی که من دیگر دچارت نیستم/از صبر لبریزم ولی چشم انتظارت نیستم.           لطفا برای روشن شدن تکلیفم تو این زندگی کوفتی یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم
من خودمم در آینده مادرشوهر میشم اگه خدا بخواد ولی از همین الان تصمیم گرفتم وقتی پسرم عروسی گرد فرسن ...

انشالله 

دلتنگم ......دلتنگ همه ی آنچه میتوانست باشد وحالا نیست ..... بهترین لذت من انجام دادن کاریست که دیگران میگویند نمیتوان انجام داد......