2737
2739
عنوان

دخترم نمیذاره کنار هم بخوابیم 😐+عکس دخترم 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 2007 بازدید | 53 پست
من میگم تخت کوچیک رو تحمل نداره خودشو میزنه به در و دیوارش

عزیزم شناهمونی داستان عشقت وازاشنای تاپیداکردن شوهرت خیلی وقت پیش گذاشته بودی؟؟ 

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تروخدا ازالان بهش رو نده جدی برخورد کن بگو برو سرجای خودت جدی باش 

نمیشه خیلی گریه میکنه، میخواد پیش من بخوابه، شاید تخت سه نفره سفارش بدیم 🥴

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
مام تخت داریم دخترمم داره ولی سه نفری رو یه تخت جا نمیشیم اونم رو تختش نمیخوابه تو حال سه تا تشک بز ...

من تا وقتی که دوتا بودن نمیذاشتم وسط بخوابن الان که سه تا شدن نمیدونم چه جوری میخوام بندازم

خدا جون مواظب عشقام باش(شوهرم  پسرام  خونوادم)
2728
2740

یاد ی خاطره افتادم..... منم بچه بودم باید دل مامانم میخوابیدم ولی خب من بابام نبود شاید دوسال ۳ سال نبود بعد ۴ یا۵ ماه بود پیشمون ....ی دفعه ۷ سالم بود بابام اومده بود مامانم شب پیشم خوابید منا ک خوابوند رفت پیش بابام منم نصف شب گریه کنان دنبال مامانم میگشتم و داشتم میرفتم تو اتاقشون ک داداشم و ابجیم شیرجه زدند روم و لحظه اخر گرفتندم خواهرم کلی دریوری بارم کرد اخرم انقدر گریه کردم مامانم برگشت اومد پیش من اون شب نفهمیدم چ کردم سالها بعد فهمیدم ولی😓

عمرم زندگیم عشقم نفسم وجودم بردیا( پسرم)
اخی 😂😂😂منم تا ۴ سالگیم  وسط میخوابیدم ولی مال من نتیجه نداد از تک فرزندی ک‌در اومدم هیچ خان ...

چه خوب اسمش یادت مونده 😍 البته آنیکا هست نه آرنیکا 🌹، شوهر منم اراده کنه کسی حرفش نیست فعلا حالا اراده نکرده 😁

چه خوب اسمش یادت مونده 😍 البته آنیکا هست نه آرنیکا 🌹، شوهر منم اراده کنه کسی حرفش نیست فعلا حالا ا ...

😂😂😂😂 ایشالله دونی بیاد جذابتر بشه هیجاناتتون😍

😄 اره 😍

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
الهی😍چه فرقی داره راحت بخوابن فقط بقیش مشکلی نیست

فقط بین من و شوهرم نخوابن هرجا میخوان بخوابن.چند روز قبل زایمانم خونه مامانم بودم شوهرم با بابام خونمون بودن،۱۰ روز اول زایمانمو ما خونمون بودیم شوهرم و بابام خونه بابام الانم که اومدم خونه بابام باز با بابام میرن خونمون دلم براش تنگ شده😢😢😭😭

خدا جون مواظب عشقام باش(شوهرم  پسرام  خونوادم)
خب جداش کن تو اتاقش تنهایی بخوابه ماشاالله هم بزرگ شده

قبلا از اول تولد جدا میخوابید اتفافا از وقتی فهمیده حسود تر شده منو فقط برا خودش میخواد 

2706