2733
2739

بچه ها کتاب خوب در این راستا چی میشناسین؟؟؟؟

میخوام خودم تنهایی از پس همه چی بربیام.از لحاظ روحی و جسمی و همه جوره.اینکه دلم گرفت خودم خودمو خوشحال کنم.جسارتم بیشتر بشه تو همه چی...میخوام درگیری های فکریمو نسبت به عادتای بدش و معایبش از بین ببرم و واسم مهم نباشه.

ازونجایی ک شوهرم بخاطر شرایط کاریش همیشه خونست و باهمیم و من از خونواده و دوستامم دورم.یعنی بیرون اصلا جایی نمیرم واسه کاری سرگرمی چیزی.

یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری...راضی به همین چند قلم مال خودت باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شرایط روحی ات اگه وابسته اس باید جایگزین پیدا کنی وگرنه خیلی سخته  مثلا فرزند خیلی جایگزین خوب ...

نه اصلا نمیتونم به بچه فکر کنم  

پشمات بزن خوب میشی ....زنان زیزک تعریفش تو سایت شنیدم خیلی

اقااا پشمای من نازه.عکسو ببین دلت میااااد😁😁

اره زنان زیرک منم شنیدم 👌

2738
همشو خودتون خوندین؟؟؟ من تقریبا 40 صفحه خوندم.ولی نمیدونم واسه متاهلا هم نتیجه میده یا ن.

جلد اول برای قبل از ازدولج حلد دوم برای متاهل ها هست

بله من از قبل ازدواج خوندمش کامل

💚اللهم صلی علی محمد و آل محمد💚 به نیت خوشبختی و موفقیت برادرم انشالله حاجت روا بشید🧡
جلد اول برای قبل از ازدولج حلد دوم برای متاهل ها هست بله من از قبل ازدواج خوندمش کامل

عه دو جلده.ایول میخونمش.مرسی😍😍

من یه بسته آموزشی دارم گوش میدم خیلی خوبه از آقای صدیق منش ایشون مشاوره های تلفنی شونم عالیه برات لی ...

ممنون از راهنماییت عزیزم😍

2706