2737
2739
منم همیشه دعا میکنم،میگم کاش کار به واکسن نرسه،مثل یه سری از ویروسای خانواده کرونا این مرده شور برده ...

الهی آمین🙏🏾

به نام خداوند رنگین کمان                                  چنین گفت با ما،به روشن بیان                                     که فردای ایران ،بسی روشن است                                   به پاکی خونم ، به نامم کیان 🌈🌈                
عزیزم. مگ الکی سازمان بهداشت چهانی مجبورشون میکنی  ک فرمول گ. ب بقیه کشور ها هم بدن  و ه ...

ولی خودشون گفتن خدا کنه اینطور باشه

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط و فقط خدا به دست توانای خودش ، دنیا رو ازاین بلا نجات بده هرچه سریعتر ان شاالله خدایا تو بخوای ...

راست میگن بچه ها دعا کنید بخدا خدا خیلی مهربونه الان که کاری از دستمون نمیاد تنها پناهمون خالق قادر ومهربونمونه بیاید دسته جمعی دعا کنیم 🙏🙏🙏🙏🙏

❤❤❤❤
2731
شبکه سلامت امروز صبح یه دکتر تب سنتی دعوت کرده بود  میگفت نیش زنبور عسل برا درمان کرونا خوبه&n ...

عزیزم نیش زنبور ممکنه باعثه شوک انافیلاکس بشه و کشنده نیشش ماده ای به نام میلیتین داره که خاصیت داره اما نمیشه زنبورو بکیری بگی نیش بزن که 

اقا تا ۲ سال دیگه هیچچچ خبری از واکسن نیست  اینا همش شو تبلیغاتی هست  چون ویروسی هست ...

میشه مث انفولانزا بزنیمم باز میگیریم ولی ن در حد کشتن و اینجور فاجعه 

مثلا ما انفولانزا میزنیم ولی بازم میگیریم

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2738
ولی خودشون گفتن خدا کنه اینطور باشه

دانشگاه اکسفورد ساخت داره روش کار میکن 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
عزیزم نیش زنبور ممکنه باعثه شوک انافیلاکس بشه و کشنده نیشش ماده ای به نام میلیتین داره که خاصیت داره ...

اتفاقا من یه زنبور دار میشناسم که هم خودش کرونا گرفته هم زنش😑

اقا تا ۲ سال دیگه هیچچچ خبری از واکسن نیست  اینا همش شو تبلیغاتی هست  چون ویروسی هست ...

دقیقا این حرف خیلی از متخصصها میزنن

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.
آقا مگه کرونا نیس آخه چرا توی چهار راها یگان هستش چه خبره توی میدان پارک که توی پارک ده نفر نیس چرا ...

چون ما باید سرمون به کرونا گرم باشه اونام همه چی رو دوبله ببرن بالا یه وقت مردم نریزن بیرون...

میشه مث انفولانزا بزنیمم باز میگیریم ولی ن در حد کشتن و اینجور فاجعه  مثلا ما انفولانزا میزنیم ...

عزیزم یه دکتری میگفت اگه واکسن آنفولانزارو ۷۰ درصد مردم بزنن میشه ویروسش رو کنترل کرد،اما متاسفانه خیلیا نمیزنن،و هر سال قبل زدنش کلی شایعه درست میکنن