2737
2734
عنوان

ازدواج باآدمهای مشهورچقدرسخته آدم دق میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1408 بازدید | 91 پست
نه نمیگم اصرار نکن تازه مرده شور قیافه نحسشو ببرن اونو زنش عامل جداییمون شدن الهی که به زمین گرم ...

متاسفم‌ 🙂

تو اولویت اول ،تو زندگی هیچکس جز خودت نیستی،دقت کن ،هیچ کس🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم خیلی دوستش نداری چون شوهرت عادی شده شایدچون عشق اینجوره شدتش زیاده وحساسش میکنه جالبه اینام ...

نه چه ربطی داری من و شوهرم با وجود دوتا بچه و ۱۱ سال زندگی هنوزم عاشق همیم حتی اطرافیانمون هم باورشون نمیشه ۱۱ سال گذشته و داره میشه ۱۲ ماهنوزم مثل نامزداییم 

من این خصلت از اول داشتم از همون دوران عقد...شاید چون همسر قابل اعتمادی دارم واسه همین .ولی اینم میدونم جسودی زیاد باعث میشه چشم و روی شوهره باز بشع

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊
چرا من یک نفر اومده توذهنم فکر میکنم همونو میگی؟؟؟؟ 

اول اسم کوچیکشو بگو

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
2728
من اون روز عکس شوهرمو تو اینیستا گذاشته بودم البته دختر داییش اومد استیکر😍گذاشت میمون. هزارتا از بچ ...

خب ببین ادم چقدرحساسه اونم زن پس اوناچه میکنن😢😢تازه شایدچون فامیل درجه یکه اینطورکرده یاازسره لج باتو

🤲🥰به لطف خداوندعزیزم تا۹/۹/۹۹شغل ودرآمدعالی،ازدواج وعشق موفق🥰🤲خدایاشکرت
2740
خب شما خیلی حساسی آخه همه که اینطوری نیستن

فکرمیکنی جنس مونث حساسه وحسود

به نظرم اون فرد دیگه چشمش از این لاو ترکوندن ها پر شده دیگه که اومده دنبال تو پس ایزی ایزی تامام تام ...

دنبال کی دخترآذری

بگیدشماهم همینطوریدیایخ وبی احساسید

منم خیییلی حسااسم 

البته میدونم اندازه ای که من حساسم درست نیست ولی چه کنم که بیش از حد حسودم هر چی برا منه باید تمام و کمال برا من باشه و هیچ کس نگاهشم نکنه چه در گذشته چ در حال چ در اینده😣😣

چی؟؟؟نفهمیدم

اون آدم مشهوربه یه طرفدارگفت روسریت افتاده درستش کن درحالیکه خانمش بازه حجابش جالب نیس

فکرمیکنی جنس مونث حساسه وحسود

نه انقدر که شما میگی آخه چهار تا دختر غریبه قربون صدقه شوهرت برن اکنم وقتی سلبریتی هست واقعا طبیعیه آخه شوهرش که قربون اونا نرفته من باشم برام مهم نیست

2706