2737
2739
عنوان

کیا تو نزدیکانشون انحراف چشم داشتند

| مشاهده متن کامل بحث + 686 بازدید | 17 پست
دختر بزرگت رو چی کار کردین که خوب شد؟ ژنتیکیه معمولا. بازم گفتم معمولا ها نه حتما. اگه اون با بستن چ ...

تنبلی برطرف شد ولیانحراف نه عینک میزنه  

میگن وقتی بی دلیل حالت بده یکی دلتگنته و داره بهت فک میکنه 
تنبلی برطرف شد ولیانحراف نه عینک میزنه    

پس حتما جفتشون رو پیش چشم پزشک با تخصص استرابیسم ببرید. به نظرم الان یه کم اذیت شن عمل بشن خوب بشن خیلی بهتره تا بعدا به مشکل بخورن خدایی نکرده. متاسفانه یه سری از دکترا هم علمش رو ندارن الکی می گن با بستن و عینک و... خوب میشه. به همین آشنای ما گفته بودن تا 13 سالگی صبر کن اگه خوب نشد عمل کن اما من سرچ زدم تو اینترنت با توجه به چیزایی که گفتم انحراف به خارج داشت و تنبلی گفتم به یه دکتر دیگه مراجعه کنید رفتن پیش اون. اون گفته بود هر چه سریعتر عمل بشه بهتره باز آدرس همین دکتر ابری رو داده بود گفته بود ایشون علمشون از من بیشتره پیش ایشون هم ببرید برده بودن که گفته بود جراحی. جراحی کردن از همون روز جراحی دو چشم کاملا خوب و قرینه. البته کیس با کیس فرق می کنه ممکنه واقعا دخترای شما هیچ نیازی به جراحی نداشته باشن و انشاءالله خوب بشن ولی من اگر جای شما بودم حتما پیش پزشک دیگه ای هم می بردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس حتما جفتشون رو پیش چشم پزشک با تخصص استرابیسم ببرید. به نظرم الان یه کم اذیت شن عمل بشن خوب بشن خ ...

خیلی ممنونم حتما دوباره پیش ایشون هم میبرم

میگن وقتی بی دلیل حالت بده یکی دلتگنته و داره بهت فک میکنه