2733
2734
عنوان

خانمایی که خودتون یا همسرتون مغازه دارین بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 209 بازدید | 18 پست
اون که مطمئنن بصرفه تره ولی خوب با قیمتای الان نمیتونیم  بخریم شاید جا افتاده بشه زمین زراعی دا ...

زمین زراعی ارزشش مثلا چقده؟،

توشهرما کمترین مغازه تووسط شهربالای۱میلیارده

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
زمین زراعی ارزشش مثلا چقده؟، توشهرما کمترین مغازه تووسط شهربالای۱میلیارده

خوب ببینین ما تو شهرمون مغازه اونجایی میخایم حدود ۵۰۰ تا ۶۰۰ میلیونه که زمینامون یکم کمتره ولی خوب میرسه به همین ازندازه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مغازه آنلاین داشته باشید

الان تو این وضعیت کرونا

خیلی بهتری که خودمان را درگیر اجاره

مالیات هزارتا کوفت و زهر مار دیگه نکنیم 

الان هم اینکه مردم قبول کردم آنلاین رو

همه نظر مصرف بیشتری دارد چون میتونین خیلی رو قیمت کار را بکشیم

من خود از طریق پیج فعالیت می کنم خیلی عالی خیلی راضی ام امیدوارم که همه ایران حمایت کند

امیدوارم واقعاً به روز بشیم و به روز زندگی کنیم 

مغازه آنلاین داشته باشید الان تو این وضعیت کرونا خیلی بهتری که خودمان را درگیر اجاره مالیات هزارت ...

شما چی میفروشین؟ جنساتون رو چجوری ارسال میکنین؟ پیت میکنین؟راحته ارسالش؟ یکم راهنماییم میکنید، آخه تو فکریم ک پوشاک بچگانه بفروشیم آنلاین ،نمیدونم ارسال باید چجوری باشه

آلیس کجایی؟! بیا ... اینجا عجیب ترین سرزمین دنیاست ...
2731