2733
2739

منم ناهار گذاشته بودم☺

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨

منم باردارم شوهرم بیکاره الان یمدت به زن بابای شوهرم میگم مرغ بیاردلم هوس مرغ کرده میگه خودتون بریدبخرید تازه باهم زندگی میکنیم بخدا مرغ خریده بود خودش خواهراش پدرشوهرم بچش رفتن بیرون کباب کردن حتی نگفتن یتیکه بهش بدیم 😔انشالله ازخدامیخوام همچین روزایی رو تجربه کنه بامن لج کرده چون بچم دختره اون دخترمیخواد بچه دارنمیشه دیگه بامن لج کرده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وایی من امروز برا اولین باولین بار بعدهنزدیک دوسال ابگوشت بدون بادنجون درس کردم جای تو خالی عالی بود ...

لپه و دارچین و زعفرون تو‌ابگوست ؟؟؟؟؟حتما آبگوشت مرغ درست کردی؟؟؟

2731
نه والا فقط شکموام

استارتر منم روانی آبگوشتم مخصوووووصا پاییز زمستون

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
2738
لپه و دارچین و زعفرون تو‌ابگوست ؟؟؟؟؟حتما آبگوشت مرغ درست کردی؟؟؟

ن عزیزم گوشت بره بود قیمه بود ولی امتحان کن مشیمون نمیشی منم اولش میگفتم ویی اینادیه چیه ولی خب امتحانش ضرری نداشت

سرداردلها
اره مامیگیم بهش ابکوشت جنوبیا

نوش جونتون 

پس به آبگوشت ما که نخود و لوبیا سفید داره و... چی میگین؟ دیزی میگین؟

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
ن عزیزم گوشت بره بود قیمه بود ولی امتحان کن مشیمون نمیشی منم اولش میگفتم ویی اینادیه چیه ولی خب امتح ...

نه عزیزم اتفاقا بنظرم خیلی خوشمزه میشه،،،چون تقریبا مثل قیمه میشه دیگه ،،فقط آبش زیاده و سیب‌زمینی سرخ کرده نداره

نوش جونتون  پس به آبگوشت ما که نخود داره و... چی میگین؟ دیزی میگین؟

ن ما دیزی دوسنداریم زیاد ک بخایم کوشت و نخدش له بکنیم بعضی وقتا جوونای ایروزا براتنوع درس میکنن من ک خودم تاحالانخوردم درس میکنن ما به دیزی شمامیگیم یخنی😊 با نون تلیت میکنن

سرداردلها