2733
2734
کمتر هم میشه،عرضه های اولیه عمدتا بین80 تا 200 تومن هستن

چندتا سوال.ممنون

عرضه های اولیه هر روز هست؟

سود عرضه ها تو چند مدت مشخص میشه مثلا یه سهم ۲۰۰هزارتومانی سودش به چه صورته روزانه اس؟مثلا تو ۶ماه چقد میشه سود۲۰۰هزار تومانی؟

چندتا سوال.ممنون عرضه های اولیه هر روز هست؟ سود عرضه ها تو چند مدت مشخص میشه مثلا یه سهم ۲۰۰هزارتو ...

ببینید تاپیک زدم برای سرگذشت عرضه ها

عرضه های اولیه معمولا ماهی 3 -4 هستند کلا که مبلغشونم100-300 تومنه 

معمولا تا 6 ماه سود ده هستند و بیشتر

تاپیک های آموزشی بورس😊 فقط در تاپیک های اقتصادی🧐 آقا هستم🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببینید تاپیک زدم برای سرگذشت عرضه ها عرضه های اولیه معمولا ماهی 3 -4 هستند کلا که مبلغشونم100-300 ت ...

مثلا من اگر یه سهم ۲۰۰تومنی ازهمون عرضه های اولیه  بخرم تا ۶ماه تقریبی بگید پولم چقدر میشه.ممنون

قبلنا اگه دو یا سه تومن هم داشتم میدادم طلا... اما الان طلا خیلی گرون شده. برا همین گذاشتم توی بورس.اما قاعدتا یه سودی که کردم حتما در میارم و سودی که نصیبم شده رو میدم میدم طلا.چون اطمینانم به طلا بیشتره 

2731
مثلا من اگر یه سهم ۲۰۰تومنی ازهمون عرضه های اولیه  بخرم تا ۶ماه تقریبی بگید پولم چقدر میشه.ممنو ...

ببینید عرضه های اولیه متفاوت هستند

هرکدوم

الان شستا از عید تالان شده نزدیک 20 م

3 تومن بود زمان عرضه

اگه اون تاپیک رو ببینید مثال هاشو اوردم

قبلنا اگه دو یا سه تومن هم داشتم میدادم طلا... اما الان طلا خیلی گرون شده. برا همین گذاشتم توی بورس. ...

استراتژی خیلی خوبیه

مثلا من اگر یه سهم ۲۰۰تومنی ازهمون عرضه های اولیه  بخرم تا ۶ماه تقریبی بگید پولم چقدر میشه.ممنو ...

بستگی داره چطوری سود بده بهت. حدود دویست درصد میره روش..

عرضه اولیه ها خوب سود میدن اما بدیش اینه مبلغشون کمه .

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4764287/چرا-نباید-عرضه-های-اولیه-فروخته-شوند?postId=147958743

2740
اینجا جا داره دوباره این مثالم رو بزنم ببینید بورس مثل یک دریای خیلی خوشگل شده که عده کثیری از مردم ...

WoW چه مثالی 

آخه از بورس چیزی هم سرم نمیشه خدایی 

۲۰۲۰ اولین عددیه که یکبار برای همیشه به همه ثابت کرد تو عدد رند واسه کسی نریـ.دن   
WoW چه مثالی  آخه از بورس چیزی هم سرم نمیشه خدایی

ببینید باید شروع کنید

هیچ کس از اول اینکاره نبوده،بعد ک یاد گرفتید میاید اینجا سیگنال میدید یعده رو بیچاره میکنید😂

ببینید باید شروع کنید هیچ کس از اول اینکاره نبوده،بعد ک یاد گرفتید میاید اینجا سیگنال میدید یعده رو ...

به نظرتون طلا گرفتن از بورس بهتر نیست؟ 

اصلا تو بورس با ۴ تومن به چه مقدار سود میشه رسید؟ 

۲۰۲۰ اولین عددیه که یکبار برای همیشه به همه ثابت کرد تو عدد رند واسه کسی نریـ.دن   
به نظرتون طلا گرفتن از بورس بهتر نیست؟  اصلا تو بورس با ۴ تومن به چه مقدار سود میشه رسید؟  ...

جفتشخوبه، اما بنظرم شده حتی یک میلیون وارد بورس بشید

واقعا بستگی به جو بازار ،سهم انتخابی و... داره،سهم هست از ۳ تومن از عید الان ۲۰ تومنه،یکی دیگ هم هست از ۳ شده ۱.۵