2733
2739
عنوان

کسی جدیدا آزمایش قبل ازدواج داده به راهنمایش نیاز دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 57 پست
باید قبلش برین محضر تا برگه معرفی نامه بده ببرین ازمایش بدین...قبلش دوتا عکسم ببرین محضر با شناسنامه ...

ببینین ما نمیخوایم عقد دائم کنیم 

بخاطر اون باید بریم محضر یا میشه دکتر رفت 

خدایا این فخر مرا بس که خدایی چون تو دارم              تو آن گونه ای که من دوست دارم                              پس مرا هم آن گونه گردان که تو دوست داری              سپاس که من بنده توام و تو خدای منی❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره برو محضر دوتا عکسم ببر ازخودتو اقا داماد

آقا داماد سرکاره 

راهشم دوره میتونم تنها برم بهم میدن 

خدایا این فخر مرا بس که خدایی چون تو دارم              تو آن گونه ای که من دوست دارم                              پس مرا هم آن گونه گردان که تو دوست داری              سپاس که من بنده توام و تو خدای منی❤️
2731
یعنی الان باید برم محضر برگه آزمایش بگیرم 

بله باید اونجایی ک محضرگفته برید عکساتونم تو برگه ازمایش محضر منگنه میکنه جوابو که گرفتید میبرید محضر،ازمایش ادراره برای شما خون وادرار برای همسرت،مشاور ژنتیکم هست،چند روز قبلشم هیچ قرصی مصرف نکنید

من سفیرِ صلح درونم،بامن حرف بزن!         خداهمیشههه معجزه میکنه همیشه نگاهمون میکنه فقط کافیه ایمان داشته باشی،باورداشته باشی اونوقته که معجزه رو میبینی💕خدایاشکرت
اگه عقد دائم نمیکنین ک ازمایش نمیخاد...

ولی خب بلاخره که قراره بعدش دائمی بشه 

همین الان انجام بدیم بهتر نیست تکلیفمون معلوم میشه

داری میگی عقد دائم نمیکنیم...ازمایش نمیخاد.

آره ان شاءالله بعد محرم و صفر اگه قسمت بشه دائم.میشه 

ولی من میگم همین الان معلوم بشه بهتره 

2740
ولی خب بلاخره که قراره بعدش دائمی بشه  همین الان انجام بدیم بهتر نیست تکلیفمون معلوم میشه

ن اون برگه تا ی ماه بیشتر اعتبار نداره...اگه الان ازمایش بدین ی ماه بعدش باید حتما عقد کنین...وگرنه اون برگه باطله

آره ان شاءالله بعد محرم و صفر اگه قسمت بشه دائم.میشه  ولی من میگم همین الان معلوم بشه بهتره&nb ...

بعدشم مگه نمیگی نامزدت نیس...سرکاره ؟؟؟پس چجوری میخای بری ازمایش بدی؟؟؟

برای عقد میخای آزمایش بدی؟؟؟ یا همینطوری اختیاری؟

نه ببین قراره شنبه بله برون باشه 

من میگم اول آزمایشمون معلوم بشه تا کلیفمو بدونم اصلا

بعدشم مگه نمیگی نامزدت نیس...سرکاره ؟؟؟پس چجوری میخای بری ازمایش بدی؟؟؟

من میگم الان برم از محضر خودم برگه بگیرم بعدش صبح اون بیاد بریم آزمایشگاه که از کار نمونه

نه ببین قراره شنبه بله برون باشه  من میگم اول آزمایشمون معلوم بشه تا کلیفمو بدونم اصلا

آهان برای نامزدی؟ فعلا عقد نمیخاین بکنین؟؟

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
من میگم الان برم از محضر خودم برگه بگیرم بعدش صبح اون بیاد بریم آزمایشگاه که از کار نمونه

خب اشکال نداره دوتا عکس از خودتو شوهرت ببر میچسبونه رو برگه میده بهت...بعد برو ازمایش...ولی ی ماه اعتبار داره

ن اون برگه تا ی ماه بیشتر اعتبار نداره...اگه الان ازمایش بدین ی ماه بعدش باید حتما عقد کنین...وگرنه ...

عیب نداره من فقط نگرانم که مبادا به مشکل بربخوریم 

راستی میدونی هزینه اش چقدره

2706