2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شما برای چی مصرف میکنید 

من بعد از فوت پدرشوهرم دچار نفس تنگی شده بودم بعد از کلی اکو و ...گفتن دچار حالت سوگ شدی اصلا هم دست خودم نبودم شوهرم منو دلداری میداد خودش بی خیال خودش شده بود نهایت برام این دارو رو تجویز کردن در کنرا درمان های جانبی که جنبه روانی داشت ولی دیگه من میخورم و قطع میکنم وابسته نشدم ولی میخورم حس خوبی دارم

من بعد از فوت پدرشوهرم دچار نفس تنگی شده بودم بعد از کلی اکو و ...گفتن دچار حالت سوگ شدی اصلا هم دست ...

تنگی نفستون بهتر شد؟

هر کی میبینه برا سلامتی و آرامشم یه صلوات بفرسته   انشالله که آرزوتون با مصلحت خدا یکی باشه  
2738
شما وسواستون رو چیه به چی فکر میکنید

چندین سال پیش همیشه ترس از بیماری داشتم بعد کم کم مدل تمیزی و ترس از همه چی اضافه شد... یعنی خانمی بهت بگم آگه آلان همه دارن بخاطر کرونا رعایت. میکنن من چندین سال هست آین مدلی بودم ولی دیگه واقعا کم آوردم 😢😢

بله خوب شد

ادم چرا تنگی نفس میگیره خیلی بد

شما با همین قرص خوب شدین؟

چن وقت استفاده کردین؟

یعنی واقعا ادم این قرصو بخوره خوب خوب میشه ؟

تنگی نفستون ب چ صورت بود تو نفس عمیق مشکل داشتین یا نفس کشیدن معمولی

ممنون میشم جواب بدین ببخشید اگ زیاد سوال پرسیدم

هر کی میبینه برا سلامتی و آرامشم یه صلوات بفرسته   انشالله که آرزوتون با مصلحت خدا یکی باشه