2737
2734

بیاین به من بگین چطوری میتونم تو این مدت ادبیات انگلیسی همدان قبول بشم مهما چیع تروخدا

✨〰️با صد هزار مردم تنهایی، بی صد هزار مردم هم تنهایی〰️✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من زمان کنکور زبانم فول بود ولی تو کلاس کنکور یسری نکات خاص گفتن که واقعا اگه نمیدونستم زبانمو نمیتونستم خیلی عالی بزنم 

هفت هشت سال گذشته بادم نیست ولی کتاب تست بر کار کن

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
2728
عزیزم من زمان کنکور زبانم فول بود ولی تو کلاس کنکور یسری نکات خاص گفتن که واقعا اگه نمیدونستم زبانمو ...

ممنونم

ببین اگه جنرال انگلیشت خوب نیس...یعنی دامنه لغات بالا نداری و تو حرف زدن وارد نیستی پیشنهاد میکنم نری سمت زبان.چون ادبیات یا مترجمی دانشگاه وقتی واسه این چیزا نداری.یه راست میری سراغ مباحث تخصصی.باید پایت قوی باشه

2738

الان بعضی همکلاسیام تو ادبیات درسته زبان دبیرستانشون پرسیدم۱۸ به بالا بودن ولی سر کلاس گفت و شنود که استاد فقط انگلیسی صحبت میکنه مثل بلبل اینا هیچی نمیفهمن...سر کلاس گفت و شنود نتونی حرف بزنی نمرت صفر

ببین اگه جنرال انگلیشت خوب نیس...یعنی دامنه لغات بالا نداری و تو حرف زدن وارد نیستی پیشنهاد میکنم نر ...

خوبه میتونم صحبت کنم پایه ام قویه تو گروه های بین المللی رفتم دوستای خارجی زیاد دارم آهنگام همه خارجیه فیلمم زیرونیس نگا کردم فول شدم چند یالی ام قبلا کلاس زبان رفتم

اگه جنرالت خوبه یا مصممی بری تا وقت داری اینارو کار کن.

ادبیات عمومی تمام لغت های اخر کتاب همه مطالب حفظی کتاب رو کار کن.قرابتم ۳ تا سوالاش از ۹ تاراحته میزنی.

اینجوری ادبیات میرسه به ۳۵ که کافیه‌.

عربی هم قواعد ترجمه یاد بگیری با ۲ تا سوال قواعد هم بزنی برسه ۴۰ کافیه.

دینی اگه بتونی کامل بخونی برسونی بالا ۷۰ معرکس.

زبان عمومی هم که مال دبیرستانه باید بلد باشی لغات و قواعد و ریدینگ کتاب رو

زبان تخصصیم واقعا هیچی...دانش قبلی زبانتو به کار بگیر.اگر وقت اضاف اوردی ۵۰۴ یا ۱۱۰۰ بخون

2706