2733
2739

دخترم خوش عکسی نیست

هر دفعه میرم ازش عکس میگیره 

یعنی هرهفته میگیره عکس رو بعد ی بار گفتم از دخترم عکس نگیرین خوش عکسی نیست ولی مادرشوهرم محلی بمن نداد عکسشو کرفت بعد هم نشون همه میده  این کارش واقعن زشته 

همه هم میگن دختر فلانی چقد زشته

حتی  ی بارم خاله شوهرم بهم گف دخترم اصلا خوش عکس نیست 

چکار کنم ب چه زبونی بگم از دختر من هرهفته عکس میگیری چکار

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔

بیخیال چرا اعتماد به نفس بچه رو میگیری

یعنی چی خوش عکس نیست

تورو خدا از بچگی بچه رو اینجوری منفی و بی اعتماد بنفس بزرگ نکن

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وا خب اونا نوشونه دوسش دارن عکس‌ می‌گیرن حرف بقیه براشون مهم نیست ک

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2738
بیخیال چرا اعتماد به نفس بچه رو میگیری یعنی چی خوش عکس نیست تورو خدا از بچگی بچه رو اینجوری منفی و ...

بخدا اصلا خوشعکس نیست 

تو عکس سبیلاش پرنگترو سیاه تر دیده میشه

چشماشم ریز 

چکار کتم

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔

شما یکم عجیبی😒ینی چی بچم خوش عکس نیست عکس ننداز

تو که مادرشی جای اعتماد بنفس دادن داری خوردش میکنی ینی چی اخه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

فقط میتونم سکوت کنم

چه گیرایی میدید به خانواده همسر😐😒

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
2706