2733
2739
خیلی دوست دارم با خدا باشم خیلییییی دلم میخواد محجبه بشم  اصن وقتی به اینجور چیزا فک میکنم ان ...

قطار تا حرکت نکنه آدم مزاحم به طرفش سنگ نمی‌زنه. ان‌شاءالله خدا بهترین انتخاب رو قسمتت کنه.

فَقُطِعَ دَابِرُ الْقَوْمِ الَّذِينَ ظَلَمُوا وَالْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ (سوره انعام/٤٥)🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر شوروی ریشه ی ظلم کمونیست ها رو از سر ما برداشتی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر منافق خطر حملات تروریستی رو از ما دور کردی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر صدام پوزه اون جلاد رو به خاک مالیدی. 🙏خدایا ما رو از ظلم آمریکا و تحریم و فشار حداکثری نجات بده 🙏به حرمت خون حاج قاسم که میدونم خیلی دوستش داری⁦❤️⁩... 🤲مرگ بر آمریکا🤲
خیلی دوست دارم با خدا باشم خیلییییی دلم میخواد محجبه بشم  اصن وقتی به اینجور چیزا فک میکنم ان ...

آخی خوش به حالت این یه توفیقه واقعا که دلت نماز و دعا میخواد. قدر خودتو بدون نذار این حس از بین بره، این یه رزق معنویه  💚

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم نماز شب به ظاهر خیلی سخته اما اگه یه بار بخونی میفهمی چقدر حس خوبی داره.

یه عالم آرامش و نور.اگه سختته نماز وتر رو بخون

التماس دعا دارم

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖